Blog Sözlük Yayında

Facebook’ta amaçsız bir şekilde gezinirken gözüme bir şey çarptı. Severek takip ettiğim Tahsin abim bir paylaşım yapmıştı BlogSözlük Açıldı!. Hemen büyük bir merakla bloga girdim yazıyı okuduktan sonra her zaman ki gibi güzel bir yorum yaptım. Sonrasın da Blog Sözlük‘e hemen üye oldum.

Öncelikle bu sistemi sadece blogger’lar için kuran Sezer İltekin, Tahsin Sungur ve İsmail Usluer‘e çok teşekkür ediyorum.

Blog Sözlüğün amacı blog yazarlarının ortak bir platformda buluşması amacıyla oluşturulmuş bir sözlük projesidir. Blog yazarı olan herkes sözlüğe kayıt olabilir ve fikirlerini burada özgürce paylaşabilir. Üye olan arkadaşlar kendi aralarında rahatlıkla mesajlaşa bilecektir. Kullanıcı adında istediğiniz her şeyi seçebilirsiniz. Hatta Türkçe karakter bile kullanabilirsiniz.

Son olarak siteyi nereden görüp geldiniz kimden duydunuz bunu üye olurken davet kodunuz kısmına “cfgd4ptvie” tırnak işaretinde yazılmış olan kodu girdikten sonra üye olabilirsiniz.

Sözlüğe Git Facebook Twitter

Yalçın Güler

1996 yılında hayata Hello World demiş. Aksaray Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunu. 6 yıldır blog yazar. Bootstrap, Html/Css, az çok php bilen bir insan.

11 thoughts to “Blog Sözlük Yayında”

  1. Sezer, Tahsin ve İsmail abi üçlüsünden kötü bir iş çıkmaz 🙂 Hemen girdim kayıt oldum, referansa da sizin adınızı yazdım.

  2. Açık konuşmak gerekirse kaydolmadan önce herkes sitesini tanıtır, çöplüğe döner diye düşünüyordum. Ama içine girince düşüncelerim değişti. Diğer sözlüklerden hiçbir eksik yönü yok, üstüne bir çok artısı var. Tebrik ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir