Konut Almak İsteyenler için Kampanyalı Projeler Yapılıyor

İnşaat sektörü ileriye doğru devam eden yolculuğunda, firmaların yaptığı yeni projeler ile ortaya marjinal yapılar çıkarıyor. Her bütçeye hitap eden farklı farklı projeler yapılıyor. Yeni konut fiyatlarının yüksek olmasından yakınan orta ve alt gelir grubuna hitap eden proje sayısı da son derece yüksek. Bazı firmalar ise, yüksek bütçeli yatırımlar için hazırladığı projeleri kampanyalı projeler haline getirerek her gelir grubuna hitap etme yoluna gidiyor.

Herkesin kendine özel bir ev istemesi hayatın gerçeklerinden biri. Aslında bizim için bir nevi gelenek. Evli çiftlere önce ev almalarının salık verildiği bir geleneğin çocuklarıyız. Dolayısıyla herkes kendine ait bir evi olsun diye çalışıyor. Döviz fiyatlarının yüksek olması sebebiyle fiyatı artan yeni inşa konutları almak ise orta gelir grubu için o kadar da kolay olmuyor.

Sektörün Önde Gelen Firmaları Kampanyalı Projeler Üretiyor

Son yıllarda özellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Adana gibi büyük şehirler yeni yeni projelere ev sahipliği ediyor. İnşa edildiği yerin çehresini değiştiren konut projeleri ile son teknolojiye uygun evler tasarlanıyor. Fakat  bu projelerin pek çoğu yüksek gelir sınıfını hedefliyor. Ülkemizin oldukça büyük bir kesiminin orta ve alt gelir sınıfı olduğu göz önüne alınınca, çalışanların kirada oturması kaçınılmaz oluyor.

Sektörün önde gelen firmaları, herkesin kendi evi olsun diye zaman zaman kampanyalı projeler tasarlıyor. Son derece lüks üretilmiş projeler, orta ve alt gelir sınıfının da oturabilmesi adına belirli dönemlerde düşük fiyatlar ve kredi kolaylıkları ile satılıyor.

3D Konut, bu şekilde tasarladığı projelerle Türkiye üzerinde yaşayan herkesi lüks ev sahibi yapmayı hedefliyor. İzmir ve İstanbul içinde tasarladığı projelerin pek çoğunda uygun fiyat ve taksit seçenekleri sunuyor.

3D Konut Farkıyla Hazırlanmış Kampanyalı Projeler

Yalnızca İstanbul’da yaşayanların değil, İzmir’de yaşayanların da yeni inşa evlerde oturma isteklerini gerçekleştirmeye çalışan 3D Konut, Folkart Incity projesi ile büyük bir adım atıyor. Bornova’daki projede Eylül 2019 yılında teslim edilecek evleri 239 bin tl alt sınırından insanların beğenisine sunuyor.

İstanbul içinde 3. İstanbul, Ondörtüç, Büyükyalı İstanbul, We Haliç, Skyland İstanbul gibi bir çok konut projesinin sahibi olan 3D Konut, oluşturduğu kampanyalı projeler ile İstanbulluların da yüzünü güldürüyor. 3300 TL taksitle Skyland İstanbul’da residence sahibi olunabileceği gibi, Seapearl Ataköy projesinde 60 aya 0 vade seçeneğiyle denize nazır bir ev alınabiliyor.

3D Konut Projeleri ile ilgili detaylar için:

Resmi Web sitesi: https://3dkonut.com

Facebook: https://www.facebook.com/3dKonut/

Instagram: https://www.instagram.com/3dkonut/

YouTube: https://www.youtube.com/c/3DKonutcom

Saç Ekimi Kimlere Yapılır Ve Merkezlerin Önemi

Saç ekimi, saç kaybına uğramış kişiler için en doğal yollarla ve aynı zamanda kalıcı olarak saçı geri kazanma yöntemidir. Saç ekimi tüm dünyada yaygın olarak yapılmaktadır ve önemli ise olan size en iyi hizmetin kaliteli sunulmasıdır, bu sayede en iyi sonuca ulaşmak mümkün olacaktır. Bu yöntem Türkiye de fazlasıyla gelişmiş bir yöntemdir. Devamını Oku

Bilim İnsanlarının Popüler Bilim Haberleri Haber Tekno’da

Ülkemizde bilim çok revaçta olan bir konu değil. Fakat oldukça başarılı bilim insanlarımız da bulunuyor. En başarılı yüz nakilleri, tüm bebek ameliyatları ve saç ekimi ülkemizde yapılıyor. Fakat bilim yalnızca tıptan ibaret değil. Genetik, uzay ve doğa ile ilgilenen birbirinden farklı bilim dalları bulunuyor. Her birinde gerçekleşen ilerlemeler insanda merak uyandırıyor. Dolayısıyla popüler bilim haberleri ilgiyle takip ediliyor. Devamını Oku

Buzdolabınızın Fişini Hangi Durumlarda Çekmelisiniz

Bazı durumlarda buzdolabının fişinin çıkarılması gerekmektedir. Kaynarca Arçelik servisi çalışanlarından aldığımız bilgileri size aktarmaya çalıştık. Örneğin; buzdolabınızı temizlerken veya buzunu çözerken buzdolabınızın fişini çekmelisiniz. Buzdolabının kompresöründe oluşan arızalar, bir buzdolabında oluşabilecek en önemli arızalardan biridir. Ancak kompresörün çalışmaması her zaman kompresörün arızalı olduğu anlamına gelmemektedir. Devamını Oku