Takip Ettiğim Blog Yazarları – 2

2016 yılının ilk blog yazısını Takip Ettiğim Blog Yazarları başlığı altında paylaşmıştım ve bunu sürekli yazacağımı söylemiştim ama maalesef unutmuşum. 5 ay içinde vakit bulamadın mı derseniz evet vakit bulamadım ve şimdi yazıyorum. Fazla uzatmadan konuya geçeyim.

Çağrı Mustafa Alkan: Nam-ı diğer suskumru. Blog yazarlığına başladığım günden bu yana tanıdığım sevdiğim saygı duyduğum bir abimdir. Kendisi oyuncu olduğu için bir çok dizi, film, tiyatro’da yer aldı ama ben hiç denk gelmedim açıkçası. Film izlemeyi, kitap okumayı çok seven bir insandır.

Burak İşçi:  Yaklaşık 3 – 4 yıldır belki daha fazla tam hatırlamıyorum ama sevdiğim kardeşlerimden birisidir. Hem WordPress hem CSS hem HTML hem de SEO konusunda yazdığı yazılarla hep ön plandaydı. Sürekli tema yapıp ücretli ücretsiz dağıtırdı. Şimdi ise Bilgisayar Mühendisliği okuyor Allah yolunu bahtını açık etsin kardeşim.

Yunus Emre Ceyhan: Blog yazarlığına başladığımdan beri takip ettiğim son derece güzel yazılar yazarak okuyucuyu kendisine çekmeyi başaran takipçilerine önem veren birisidir. Yakın zaman içinde de Allah’ın izniyle askere gidecekmiş. İnşallah sağ salim gider görevini yapar sevdiklerine tekrar kavuşur.

İçimden Geldiği Gibi: Tanıdığım ilk kadı blogger’lardan birisidir. 2008 yılından bu yana blog yazmaya devam etmektedir. Kendisini ne kadar da ısrar etsem bir türlü blogspot’dan kurtarıp domain aldıramadım. Blogunda 1.912 adet blog yazısı ve tahmin edilemeyecek kadar da yorum vardır. Ziyaretçilerine çok önem verir. Arada bir mesaj atar konuşuruz, konuşmamız da hep blog üzerine olur.

Sezer İltekin: Nam-ı diğer kelimeler benim. Kendisini yaklaşık 6-7 aydır tanıyorum. Aslında çok geç tanıdım kendisini. Böyle güzel bir insanı geç tanımak biraz üzüntü yaratıyor insanda. Gerek içeriği, gerek genel tasarımıyla çok beğendiğim severek ve örnek alarak takip ettiğim insanlardan biridir. Şu an yeni projeleri olan Blog Sözlüğü geliştirme aşamalarındalar.

Hasibe Gül: Kendisini 5 aydır tanıdığım istekli azimli yeni bir blog yazarıdır. Bilgi işlemde tanışmıştık ve hala görüşmeye devam ediyoruz. Bana bir gün dedi ki bende blog yazmak istiyorum. Biraz başımın etini yedikten sonra 2 hafta içerisinde özgün profesyonel bir şekilde blog yazmaya başladı. Kişisel blog yazarak 2 ayda okuyucuyu kendisine çekmeyi başardı. Bence sizde hemen takip etmelisiniz.

Yalçın Güler

1996 yılında hayata Hello World demiş. Aksaray Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunu. 6 yıldır blog yazar. Bootstrap, Html/Css, az çok php bilen bir insan.

17 thoughts to “Takip Ettiğim Blog Yazarları – 2”

  1. İçimden geldiği gibi ve suskumru benim de takip ettiğim bloglar arasında. Diğerlerini de inceleyeceğim. İleride “takip ettiğim bloglar-3” diye bir yazı yazarsan umarım ben de o listede olurum 🙂

    1. Evet biraz öyle oldu okur yazar blogger 🙂 Allah cümlemizden razı olsun, blog yazarının halinden blog yazarı anlar 😉 Başarılarının devamını diliyorum

  2. İyi dileğin için teşekkür ederim kardeşim, her ne kadar fazla yorum yapamasam da bende senin blogunu hafta da birkaç kez kontrol ediyorum, ne yazık ki okulda ki yoğunluktan dolayı bloguma ve projelerime fazla vakit ayıramıyorum ama bir ay sonra sınavlarım bittiği zaman blogu baştan aşağı yenilemeyi düşünüyorum 🙂

    1. Rica ederim kardeşim ne demek düşünüp yorum yazman bile benim için yeter de artar bile 🙂 Yani mühendislik okumak kolay değil, merakla gelişi bekliyorum o zaman

    1. Sen her listede olacak kişisin abi, baş tacısın 🙂 Aynen bir süredir yazmıyorsun her gün takip ettiğim için, her halde yine tiyatro, dizi çekimleri falan var vakit ayıramıyor diye düşünüyordum bende. İnşallah seni sürekli aramızda görmeyi istiyoruz abi 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir