Twitter’a Doğum Günü Kutlama Özelliği Geldi

Son yıllarda özelliklerini daha da geliştiren sosyal medya hesapları üyelerine yeni özellik sunmaya devam ediyor. Bu yeniliklerden bir de twitter’ın doğum günü kutlama özelliği oldu. Sosyal ağın resmi blog sayfasında duyurduğu yeni özelliğe göre twitter da profili düzenle sayfasından eklenen doğum günü bilgilerini giren kullanıcılar bu bilgilerin görünürlüğünü denetleyebilecek. Bu özellik facebook, goole plus vb olduğu gibi istenirse doğum tarihinin başkaları tarafından görülemeyeceği şekilde gizlenebiliyor. Doğum günü giren kullanıcının takiğçilerine o tarihte bir hatırlatma yapılacak ve profil sayfasında balonlarla süslü bir tasarım olacaktır.

İlk olarak ABD’li oyuncu Kevin Hart’ın sayfası yer aldı.

Admin: Yalçın Güler 199 Yazı
1996 yılında hayata Hello World demiş. Aksaray Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunu. 6 yıldır blog yazar. Bootstrap, Html/Css, az çok php bilen bir insan.

5 Yayınlanan Yazı Yorumları

  1. Ben ilk defa rastladım sana Yalçın.Gündemi sizlerle takibetmek güzel olacak .Ben 1950 doğumlu,fakat daha çok gençlerin dilinden anlayan,biraz asosyal bir kişiliğim.Bloğuna yorum bırakma cesaretimi nasıl değerlendirirsin bilemem.Sana eğitim hayatında başarılar diliyorum.

  2. Öncelikle çok çok teşekkür ederim Ece hanım. Bloguma ve bana değer verip bu güzel yorumu yaptığınız için. Elimden geldiği kadarıyla siz değerli takipçilerime bir şeyler yapmaya çalışıyorum, okuyup bir şeyler kazandırıyorsam ne mutlu bana 🙂 Eğer sorun olmazsa sosyal medya hesaplarımdan ulaşabilirseniz tanışmak isterim.

  3. Twittera bu özelliğin gelmesi gerçekten çok iyi olmuş artık arkadaşlarımızın doğum günlerini buradanda kutlayabileceğiz 🙂

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.


*