Yaz Tatilim Nasıl Geçti

Merhaba arkadaşlar. Beni tanırsınız bu blogda editörlük yapmaktayım. Bu gün sizlere yaz tatilim nasıl geçti ondan bahsedeceğim. 


Okulların kapanmasıyla beraber Bursa da’ki yeğenimin sünnetine gittik. Yol zaten ayrı bir eziyet tam 20 saate aşkın yol gittik ve Bursa’nın Karaoğlan köyüne vardık. Neyse hazırlıklardı felan derken sünnette geldi geçti. Biz yine Memlekete geldik. Okulda yine biraz işlerim vardı onları hallettim. Arkadaşlarla yüzmeye falan gittik. Öyle fazla bir eğlencem olmadı diyebilirim. Yüzme , Gezme , Bilgisayar gibi eğlenceleri saymasak , Neyse biz yazımıza devam edelim. Geçtiğimiz günlerde’de Ablam evlendi işte biraz üzüldüm 🙁 Elimde kalan son ablamda evlendi diye . Burda düğünü yaptık (Giresun) şimdide İzmir’e gidiyoruz. Orada da düğün var. Okulu 3 , 5 gün gitmeyecektim. Ama bir öğrendim devamsızlık 10 güne düşmüş 🙁 asmanın imkanı yok artık . Bizde gidip geleceğiz el mahkum. Neyse arkadaşlar benim de yaz tatilim bu şekilde gelip geçti. Kendinize iyi bakın yazılarımda görüşmek üzere ….


Keşke böyle bir yerde tatil geçirseydim… 🙁

Yalçın Güler

1996 yılında hayata Hello World demiş. Aksaray Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunu. 6 yıldır blog yazar. Bootstrap, Html/Css, az çok php bilen bir insan.

3 thoughts to “Yaz Tatilim Nasıl Geçti”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir