2016 benim için bir kabus dolu yıl oldu, depremler, şehitler, üzüntüler, patlamalar, hastalıklar vs. İnsanlar kendilerine bir şey katabilmek, var olduğunu hissedebilmek için illa ki başına veya yakın tanıdığı birine kötü bir şey gelsin istiyor. Tabii Allah kimseye kötü bir gün göstermesin ama bu yazdığım saçma olsa da bir yandan bakıldığı zaman çok mantıklı geliyor.

Bundan 21 sene önce doğmuşum. İyi ki doğmuşum, ama bazen keşke doğmasaydım diyorum. Doğum günü olunca insan gününü farklı geçirmek falan istiyor ama maalesef o farklılık hiç olmuyor. Her sene aynı tantana oluyor, sade mesaj kutlamaları. Neler yaptım ne oldu peki bugün, doğduk da ne oldu yani ? ?

Sabah kahvaltıyı yaptıktan sonra biraz bilgisayar başında takıldım. Öğlene doğru dışarı çıktım, marketten kek ile mevye suyu aldım, oturdum bir parka onu yedim. Aslında dışarıya vlog çekmek için çıkmıştım, fakat 4 saatte bir vlogu çekemediğim için sinirlenip eve gittim. Sinirimi blog yazarak geçiştireyim dedim fakat onu da beceremedim. Projeyi geliştirmeye devam edeyim dedim iki satır kod yazdıktan sonra iyice sıkıldım onu da bıraktım. Öyle kös kös oturup müzik dinledim. Bir kaç saat sonra annem içeriye çağırdı ve o manzarayla karşılaştım. Dilerseniz gelin yazının devamını vlogu izleyerek geçirelim.

Ayrıca sosyal medya hesaplarından doğum günümü kutlayan herkese çok çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.