Bölümde Değişiklik

Merhabalar arkadaşlar. Uzun zamandır yazı paylaşamıyordum okul, işletme, dershane derken vakit olmuyordu. Zaten bilgisayarı da kaldırdım attım bir köşeye. Fazla girmiyorum haftada 2 kez giriyorum önemli bir şey olmadıkça. Neyse fazla uzatmayayım yazıya geçeyim. 

Okullar açılalı 3 hafta  oldu. Bizim de bölüm de değişiklikler vardı. Bölüm şefinin odasını depoya taşıdık ve şefin odasına yeni bilgisayar sınıfı oldu. Temizledik ettik sonra dediler ki aşağıya inin malzemeler var onları getirin dediler. Onları yukarı çıkarttık ve bizim bölümün karşısında ki normal derslik sınıfta bilgisayar sınıfı oldu. Hocalar dedi gidin ahşap bölümün de masalar var dedi gittik aldık onları getirdik sınıfa.

Neyse iş bitti kendi sınıfımıza geçtik ve hocamız dedi ki. Artık sınıflar 3 bölüme ayrılacak dedi. 3 er grup olarak her grup bir sınıfta olacak dedi. Ben içimden düşündüm. Lan şimdi beni en düşük sınıfa atar hoca. En iyi çalışkan, iyi, temiz, huzursuzluk yapmayan, ders çalışan, dershaneye gidenleri okumaya başladı ve en son beni okudu hayret ettim ve çalışkan grubundaydım. Diğer arkadaşlar laf etti ama hiç umurumda bile olmadı. Hocalar seçmiş yapmış onlar ne karışır ki.

Yalçın Güler
Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek, Huawei Aksesuar ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir