Hakkımda

Merhaba Ziyaretçi,

Ben Yalçın Güler, 1996 Aksaray doğumluyum. Aksaray Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum. Okumayı, araştırmayı seven birisiyim. İlk blogumu 2010 yılının kasım ayında açmıştım. Sırf merak ettiğim için bir sitem olmasını, bu işlerin nasıl yürüdüğünü, nasıl yazılar yazıldığını görmek için bu yola baş koydum. Daha sonra insanlara faydalı olacağımı düşündüğüm şeyler yazmaya başladım. Yeni anlık çıkan teknolojik ürünleri, oyunları tanıtıyordum. İzlediğim film ve dizileri kendimce yorumluyordum. Yeni tanıştığım blog yazarları ile röportaj yapıyordum.

İlk olarak Google alt yapısında barınan blogspot ile yoluma başlamıştım. Yaklaşık 4 yıl boyunca bir çok alanda yazı yazdım. Kendimi tanıtabilmek için farklı blog ve sitelerde yazılar yazdım. Bunun yanı sıra birde Nostalji blogu açmıştım. 70-80-90 ve 2000 li yıllara ait unutulmayan film, dizi, oyun, sokak oyunlarını kaleme aldım.

Blog yazarlığı alanında adımı fazlasıyla duyurmuştum ve artık herkes benim WordPress’e geçmemi istiyordu. Uzun uğraşlar sonunda 3 yıl önce WordPress ile tanıştım. İlk domain adresimi ve ilk sunucumu satın alıp blogumu Wordptess’e aktarmanın heyecanı içerisindeydim.