Gizlilik Politikası

Ziyaretçilerimizin gizliliğinin sağlanması, yalcinguler.net için birinci önceliktir. Altta detayları verilen Gizlilik Politikamız, yalcinguler.net sayfasından toplanan bilgilerin ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını açıklar. Ayrıca sunulan içeriğin ne amaçla yayınlandığını, okuyucuların ve yalcinguler.net web sitesinin soumluluklarını bildirir.

Sorumluluklar: yalcinguler.net üzerinde kullanılan yazılar ve verilen bilgiler  tamamen kişisel niteliğindedir. Öğrenciler ve güncel haber okumaya meraklı kişilere bilgi vermeyi amaç edinmiştir.

yalcinguler.net adresinde yer alan haberlerden etkilenerek yapılabilecek hacking, saldırı, dolandırıcılık vd. güvenlik ihlallerinden yalcinguler.net sorumlu tutulamaz. yalcinguler.net verdiği tüm yazılarında en doğru ve tarafsız haberleri ziyaretçilerine ulaştırır.

Cookie’ler ve Diğer Partilerin Reklamları

İnternet üzerinde hizmet veren birçok sitenin yaptığı gibi yalcinguler.net ziyaretçilerin tarayıcı tipi, ziyaret zamanı, referer sayfaları, çıkış sayfaları, tıklama sayıları, web sitesi bağlantı istatistiklerini, ziyaretçinin okuduğu yazıları, linkler arası hareketlerini analiz etmek, siteyi yönetmek ve ziyaretçilere daha iyi kullanıcı deneyimi yaşatmak amaçlı saklar. IP adresleri kesinlikle kişisel bilgilerle eşleştirilmez.