Takip Ettiğim Blog Yazarları

10 seneyi geçmiştir internet ile tanışalı. Ama son 5 yıl içerisinde bir çok şey öğrendim ve pek çok insanlarla muhabbet ettim, tanıştım, arkadaş oldum. Bir çok tanıdığım insan internet sektörünü bıraktığı için fazla görüşemez olduk. Unuttuklarımda vardır elbet. Ama bundan sonra ki zamanım da da bu dostları unutmayacağım. Fazla uzatmadan ben konuya gireyim.
Can Yiğiterol: Nam-ı diğer cyerol. Kendisiyle yaklaşık 2 yıldır tanışıyoruz. Benden küçük olmasına rağmen benle yaşıtmış gibi davranıyor. Aslında böyle insanları hiç sevmem ama Can adamın dibidir. Saygıda kusur etmez. Hal hatır sorar. O da benim gibi blog yazarıdır. Ayrı zamanda back-end ci dir. Bir yerde Asus ile ilgili bir şey görsün hemen bana mesaj atar.

Oğuzhan Akşit: Nam-ı diğer ayazzone. Kendisiyle yaklaşık 3 yıldır tanışıyoruz. O zamanlar blogger blogunda benimle ilgili bir güzel yazı paylaşmıştı. Bende rastgele o paylaşımı görmüştüm ve direk yorum yapmıştım bloguna. Sosyal medya hesaplarından takip ettim ve blogunu her yerde paylaşmıştım. Kısa bir süre de çok çevre edinmişti. Benden küçük olmasına rağmen saygıda kusur etmez her mesajında abi kelimesi geçer.

Tahsin Sungur: Nam-ı diğer bira life diğer nam-ı ise bolkafein. Ama benim gözümden kahve ve bira canavarı. Tahsin abimle yaklaşık blog yazarlığına başladığımdan beri tanışıyoruz. Çok kral adamdır, adamın hasıdır Tahsin abi. Tam benim kafadandır ama rap, hip-hop çok dinler. Benim gözümde çok iyi bir blog yazarı ve grafik tasarımcısıdır. Pek sık konuşmayız ama arada bir mesaj atar halini hatrını sorarım, vakit buldukça blogunu takip ederim tabii yeni yazı girmiş ise.

Oğuzhan İsa Temiz: Bu adama ne desem boş. Her işi yapıyor valla. Blog yazarlığı, seo, reklam danışmanlık, grafik tasarım vs vs say say bitmez. Oğuzhan abi candır. Ona abi demem genellikle müdür veya aga derim. Çok kaliteli bir insandır. Çok cana yakındır. Yaklaşık 3-4 yıldır felan tanışıyoruz, eskisi kadar olmasada halen konuşuyoruz arada bir. Vallahi açık konuşayım sitesi, blogu var mı yok mu bilmiyorum. Anca facebook’ta, twitter’da, instagram’da bir paylaşımını görürsem o.

Erdem Cırık: Bu çocuğun soyadını hep yanlış yazarım. O da niye yanlış yazıyon diye bana çemkiriyor. Ama bu sefer facebook’dan bakıp yazdım. Çok kral bir çocuktur. 1-2 yıl oldu tanışalı ama çok cana yakındır. Can ile beraber bazen sabahlara kadar konuşur saçmalarız. Bazen gıcıklığına paypal dan birbirimize 1 kuruş felan göndeririz. Hele ki Ali Erdemin fotoğrafına veya başka bir durumuna naber yazdıysa geçmiş olsun demektir. O konuşma sabaha kadar uzar. En sonunda Erdem dayanamaz o gönderiyi siler. Çok iyi blog yazarıdır Erdem. Hatta kendi sitesinin mobil uygulamasını yazdı ve dereceye girmişti.

Ali Ünal: Kardeşlerin hasıdır. Adamın kralıdır. Yaklaşık 3-4 yıldır tanışırız. Halen konuşuruz. Kendisi de benim gibi bilgisayar programcılığı okumaktadır, bilmeyenler için. Çok kalite iş yapar. Front-end ‘de bir numaradır. Eskiden çok özgün blog yazardı ama piyasada durgunluk olunca o da bıraktı.

Beni neden yazına eklemedin diyen olursa, büyük ihtimalle olacak zaten de ileri ki zamanlarda devamı gelecektir.

Yalçın Güler
Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek, Huawei Aksesuar ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmaktayım.
Yorum Yapmayı İhmal Etme