Burçlar İnsanı Nasıl Anlatır (BALIK)

Merhabalar bu kişisel yazımda sizlere burçlar hakkında bilgi vereceğim. Daha doğrusu kendi burcum olan (26.02.1996) Balık burcunu anlatacağım. Aslında çoğu kişi burçlara inanmaz, yalan uydurma şey deyip geçiştirirler. Ama yinede gazete okurken, internet te dolaşırken, televizyon izlerken karşımıza illa ki burçlar hakkında bir şey çarpıyordur, burçlara inanmasa bile bir göz gezdiriyordur. 


Bir zamanlar bende öyleydim. Burçlara inanmazdım, saçma olduğunu düşünürdüm ama gazete felan okurken illa bakardım aceba balık burcunda ne yazıyor diye. Yok aşkınıza dikkat edin onu kırmayın, iş konusunda profesyonel destek alın, paranızı idareli kullanın gibisinden yazılar okuyordum. Ta ki üniversiteye başlayana kadar burçlara karşı fikrim değişti. 

Bakalım Balık Burcunun Özellikleri Nelermiş;

Alçak gönüllü, şefkatli sempatik, hassas, adapte olabilen, etkili. anlayışlı, nazik, sezgili. renkli hayaller kuran, derin duygular kuran, sevgiye düşkün, merhametli, güzel sanatlarda başarılı, iyi niyetli, yardımsever, çekingen, alıngan ve karamsar bir burçtur. İş konusunda pratikliği sayesinde başarılı olur.

Art niyetli değildir. İnsanlara kolayca güvenir. Hayranlık duyduğu kadınlara aşık olur. 

Duygusal ve anlayışlı bir yapısı vardır.Sevdiği kadını mutlu etmek için türlü romantizm oyunlarına baş vuracaktır. 

Sanatçı ruhludur ve güzelliğe çok önem verir.Aşk onun için çok önemlidir. 

Aradığı kişiyi bulduğuna inanırsa sadık bir eş olur. 

Balık burcu erkeği kişiliğini ve derin duygularını anlayan biriyle evlenip ömrünün sonuna kadar mutlu olur. Eşine ve çocuklarına düşkün, sadık ve düşünceli olacaktır.

Yönetici Gezegeni:
Element:
Nitelik:
Uğurlu Sayıları:
Gün:
Uğurlu Taşı:
Renk:
Tarot kartı:
Hayvan:
Bitki:
Kıymetli Taş:
Kıymetli Maden:
Neptün
Su
Değişken
2, 6
Cuma
Akuamarin
Turkuaz, nil yeşili
Ay
Balıklar
İncir ve söğüt , nilüfer, fulya
İnci
Platin
Yalçın Güler
Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek, Huawei Aksesuar ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir