Ne İstediniz Bu Kızdan #ÖZGECANASLAN

Kaç gündür içimiz kan ağlıyor. Ne aklımızdan çıkıyor ne de rahatça düzgün uyku uyuyabiliyoruz. Televizyona, internete bakamaz oldum. Ne zaman bir kanal değiştirsem, bir sayfaya girsem hep aynı haber. Dokunuyor kanıma dokunuyor açıkçası kendi erkekliğimden utanıyorum. Benim de ablam, kuzenim, yiğenim, kız arkadaşlarım var. Hep onlar geliyor aklıma, ya onlara böyle birşey olursa. 


Mersin de okuyan çok yakın bir kız arkadaşım var ama ben hep bacım derim. Çünkü öyledir benim için. Güvenebileceğim insanlardan birisidir. Olayın olduğu gün şoka girmiştim. Hemen mesaj atmıştım ve ağlamıştım. Çok çok sevdiğim kız arkadaşlarımdan birisiydi. İyi haberini alınca rahatlamıştım biraz da olsa ama aklım hâlâ ÖZGE CAN ASLAN’da. 

Onun da hayalleri vardı. Onu seven biri vardı belki veya sevgilisi vardı. Evlenecekti her kızın hayali gibi o da bembeyaz gelinliğini giyip babasının evinden gidecekti artık. Belki çok güzel bir işi olacaktı. Çocukları olacaktı, onlarla oyun oynayıp, kitap okuyup, çizgi film seyredip, sinemaya , parka gidecekti. Çocuklarını mutlu edecekti. Her gün sabah okula gidip götürecekti belki. Derslerine yardımcı olacaktı. Bilgi, ahlak, terbiye verecekti. Çocuklarının en iyi yere gelmesi için herşeye katlanacaktı. Oğlunu askere gönderecekti veya kızını da kendi gibi bembeyaz bir gelinlik içinde görecekti. Torunları olacaktı onları sevecekti ama olmadı. 

20 yaşında CENNET’e gitti. ALLAH sevdiğini kulunu yanına alırmış derler. Çok erken yaşta gitti niye minibüste tek başına olduğu için. Mini etek, dar pantolon vs giydiği için mi öldü, HAYIR. O şerefsiz şoför, babası ve arkadaşı yüzünden öldü. Bir genç kızı ıssız bir yere götürüp tecavüz etmeye kalkışıp, bıcaklayıp, kafasına levyeyle vurup, yakıp dereye atmak ne demek lan itin oğulları. Şerefsiz köpek, haysiyetsizler. Hiç mi ALLAH’tan korkmadınız lan. İnşallah şu idam çıkarda meydanda çırıl çıplak soyunup herkesin ortasında asılırsınız şerefsizler sizi. ALLAHSIZLAR, KİTAPSIZLAR bunun birde öbür tarafı var. Sürüm sürüm sürünesiniz inşallah. Cehennemin en ateşli, en kızgın yerinde yanarsınız inşallah…

Leave a Reply