Etiket: Kişisel

YouTube Röportajları – Mevlüt Aydemir

YouTube Röportajları – Mevlüt Aydemir

Selamlar değerli okuyucularım. Uzun zamandır röportaj serisinin gelmediğini fark ettim ve bir değişikliliğe gittim. Bu sefer Youtube’a içerik üreten Mevlüt Aydemir ile röportaj yapma kararı aldım. Kendisi ile 4. Akdeniz Bilişim Zirvesinde tesadüfen tanışmıştık. O günden bu güne sohbetimiz sürekli devam etti. Bende kendisine bu röportaj teklifini ettim sağ olsun beni kırmadı ve uzunca bir şekilde söyleşi yaptık. Çayınızı kahvenizi almadan yazıyı okumaya başlamayın. Belki sıkılırsınız. Şimdiden keyifli okumalar. Read More “YouTube Röportajları – Mevlüt Aydemir”

Kullanıyorum: Huawei Watch GT Classic

Kullanıyorum: Huawei Watch GT Classic

Bu yazımda sizlere kullanmış olduğum Huawei Watch GT Classic (Akıllı Saat) özelliklerini ve iyi kötü yanlarını anlatacağım. Klasik ve spor olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan Huawei Watch GT Classic; yüksek pil ömrü, düşük güç tüketimi, aktivite takibi ve fitness koçluğu gibi özellikleri bünyesinde barındırıyor. Spor yapanlar için güzel bir aksesuar denebilir. Read More “Kullanıyorum: Huawei Watch GT Classic”

Otobüsteki Aşık Olduğum Gizemli Kadın

Otobüsteki Aşık Olduğum Gizemli Kadın

Uzun zaman oldu belki, bir yolculuk yapıyordum. Sanırım Ankara’ya memleketime veya İstanbul’a gidiyordum. Otobüste yer yoktu, bana en arka beşli koltuğu verdiler. İyi dedim en azından yol boyunca uzanırım kafam rahat olur diye düşündüm. Tam istediğim gibi bir otobüs yolculuğuydu. Ağlayan çocuklar yoktu, horlayan dayılar yoktu. Sessiz sakin gidiyorduk. Read More “Otobüsteki Aşık Olduğum Gizemli Kadın”

Kötü Başlangıç ve Mutlu Son

Kötü Başlangıç ve Mutlu Son

Yıllarca sıkıntı çektim durdum. Aslında kendi kendimi de sıkıntıya sürükledim diyebilirim. 2016 Mart ayından beri aktif bir şekilde iş aramaya başladım. Bu süre de okulum hala devam etmekteydi. Zaten son sınıftım. Sadece belirli derslere gidiyordum. Vaktimin boş geçmemesi için sürekli iş başvuruları yapmaktaydım. Artık çalışmak istiyordum. Ee oku oku oku sonunda bitmişti. Rahata kavuşmuştum derken Dikey Geçiş Sınavı denen illet çıktı karşıma. Dedim tamam bir şansımı deneyeyim. Olmadı yapamadım. Sağlık olsun dedik. Ama oda olmadı. Şeker hastası olduk çıktık. Read More “Kötü Başlangıç ve Mutlu Son”

Hevesimiz Kursağımızda Kaldı

Hevesimiz Kursağımızda Kaldı

Evet yine ben geldim. Ne var ne yok, umarım iyisinizdir. Beni soracak olursanız bildiğiniz gibiyim. Durum da bir farklılık yok. Henüz hafızamı kaybetmedim. Neyse yine kişisel bir yazı ile yine karşınızdayım. Hayat bazen kimilerine güzel şanslar getirir, kimilerine getirmez. Ben tam ortadayım. Ne şanslı ne şanssız. Benim durumum Nasrettin Hoca misali “ya tutarsa” mantığı ile yürüyor. Read More “Hevesimiz Kursağımızda Kaldı”