Liseyi’de Bitirdim

Ve bir işin daha sonuna geldik. Liseyi iyisiyle kötüsüyle kazasız belasız bitirdik. Sayılı gün çabuk geçer derlerdi de inanmazdım. Koskoca 4 yılı bitirdik. 
Her gün sabah 7 de kalkıp akşam 5 buçuğa kadar okulda olurduk. Bazı dersler boş olurdu dışarıda otururduk, canımız sıkılırsa cafe ye giderdik sınıfta oyun havası açar oynardık. Gerçi ben çoğu derslerde hep uyurdum yalana gerek yok. 15 – 20 dk dersi dinler sonra vurur kafayı uyurdum hocalarda bir şey demezdi.
Yazılı olacağı gün okulda arkadaşlardan ders notlarına biraz göz gezdirirdim yazılıya girerdim 50 – 60 – 65 vb civarında notlar alırdım. Düşük not aldığım da olurdu tabii.  Bölüm derslerinde hocalar Adobe, MS Office, Visual Studio – Basic vs anlatırlardı. Sonra serbest bırakırlardı bizde oyun oynardık .
Standart oyunlarımız vardı Fifa 07, Empires Age, Need For Speed Undergrand, Minecraft gibi … ve işte gerçekten sayılı gün çabuk geçiyormuş… Böylelikle mezun olmuş olduk. Darısı Üniversite için..

Yalçın Güler
Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek, Huawei Aksesuar ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmaktayım.
Yorum Yapmayı İhmal Etme