Pixel akademi’de bilişim eğitimleri size özel gruplarda ve kurumsal ciddiyetle verilir. Eğitiminiz atölye çalışmaları ile desteklenir. Alanında uzman kadrosu ile almış olduğunuz eğitimi proje süreçleri ile kariyer hayatınıza entegre edebilirsiniz. Kariyer danışmanlarından eğitim süreniz boyunca ve sonrasında ücretsiz destek alabilirsiniz.

Online eğitim için süreç ve ücret planlaması tamamlanmış olup aşağıda bulunan eğitimleri, saatleri ve site özel olacak olan ücretlendirmeleri bulabilirsiniz. Ödeme planları ayrıca özel olarak görüşülüp, eğitimlere katılmak isteyen öğrencilerin veya bu işlerle ilgilenenlerin info@pixelakademi.com adresine mail atarak iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi alıp, sürekli takip etmek isteyenler Pixel Akademi Online Facebook Grubu adresine ulaşabilirler.

Yazılım Senkron – Canlı Eğitimleri: (Ücret:1500 TL)
Planlama: Cumartesi-Pazar-20:00-22:30
Başlangıç Tarihi: 3Ekim 2015
İçerik: C# 6.0, Object Oriented Programming, Mssql Server 2014, Entity Framework 6.2, Html5, Css3, WCF, Asp.Net Mvc 6.0
Proje Süresi: 100 Saat.

Web Arayüz Geliştirme Senkron – Canlı Eğitimleri:(Ücret:1000 TL)
Planlama: Hafta içi Akşam – 20:00 – 22:30
Başlangıç Tarihi: 3 Ekim 2015
İçerik: Adobe CC Photoshop Temel, Adobe CC Photoshop For Web, Html5,Css3, Notepad, Adobe Dreamweaver CC, Javascript, Jquery UI (Temel Sevite-Edit), Css Box Model ve Fluid Grid, Bootstrap Framework, SEO – Optimizasyon ve Yayınlama, Wordpress
Proje Süresi:100 Saat.

(NOT: Bu blog (linkini) paylaşımını herkese açık olarak paylaşıp katılımcı bulan kişiler daha avantajlı olup, üniversitelerde temsilci olma imkanı sağlayacaktır.)