Sebi Pharma Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen, Türk Patent Enstitüsü’nün düzenlediği ilk ve tek uluslararası buluş fuarı olma özelliği taşıyan İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı’na onur konuğu olarak davet edildi ve bronz madalya ile ödüllendirildi.

Türk Mucit Şebnem Özen girişimci ve mucit kimliğini bir araya getirerek kurduğu Sebi Simyacı markasıyla Garanti Bankası’nın düzenlediği Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması’nda “Türkiye’nin Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimcileri” kategorisinde ödül aldı. Girişim, sahip olduğu ödüllü, dünya patentli buluşla hem bilimsel çevrelerin hem de fikri mülkiyet alanında dünya çapında kuruluşların dikkatini çekmeye devam etti. Türk Mucit Şebnem Özen dünya çapında birçok mucitin katıldığı İstanbul İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı’na Türk Patent Enstitüsü tarafından “Onur Konuğu” olarak davet edildi.

Sadece Sebi Simyacı Ürünlerinde Yer Alan Buluş!

Sebi Pharma (Sebi Simyacı) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü, dünya patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” tüm Sebi Simyacı ürünlerinde yer almaktadır. Buluş sadece Sebi Simyacı ürünlerinde bulunmakta ve tüm Sebi Simyacı ürünlerinin başarısının temelini oluşturmaktadır.

Özgün ve dünya patentli içeriğe sahip Sebi Simyacı için fikri mülkiyet son derece önemlidir. Benzersiz formüllerle kurulu ürünler bulunduran firma başarısını ve özgünlüğünü dünya patenti ile korumaktadır.

Ödüllü Dünya Patentli Formül Bronz Madalya ile Taçlandı!

Dünya çapında birçok buluşçunun ve buluşun katıldığı etkinlikte Türk Mucit Şebnem Özen bronz madalya ile ödüllendirildi. Sebi Pharma Sebi Simyacı Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen’in buluşu büyük ilgi uyandırdı.

Sebi Simyacı’nın özgün, dünya patentli formüle sahip olması son kullanıcılara için de avantaj sağlamaktadır. Birçok birey vaadini tutan, gerçekten farklı ürünler istemektedir. Sebi Simyacı dünya çapında patentli ve ödüllü içeriği ile bu beklentiyi karşılamaktadır.

Sebi Simyacı markası kuruluş aşamasında kurucusunun mucit ve girişimci kimliği sayesinde kısa sürede büyük başarılar elde etmiştir. Sebi Simyacı kurulduğu temele uygun olarak hem girişimcilik hem de buluş ve inovasyonla ilgili saygın etkinliklerde yer almakta ve ödüllerine yenilerini eklemektedir. Sebi simyacı ürünlerinin etkili olduğu alanlar;

Koltuk Altı Kararması
Sivilce lekelerine çözüm
Güneş Lekeleri Nasıl Geçer