Ofisiniz İşinizin Evidir Ona Temizlik Yolda ile Bakın

Temizlikyolda.com adresi ile artık her türlü temizlik ihtiyacınız online olarak çözülüyor. Ofis temizliği firmaları ile en kısa sürede iletişim kurmanızı ve en kaliteli hizmeti almanızı sağlayan bu eşsiz oluşum bulunduğunuz şehirdeki en güvenilir ve özverili temizlik firmalarını kendi kalite ve güvencesini de ekleyerek hizmetinize sunmaktadır. 30 saniye gibi çok kısa bir süre içerisinde ve bulunduğunuz her yerden ofisiniz ile ilgili bütün temizlik sorunlarınızı çözebilirsiniz.

2014’de hizmetlerine başlayan ve online hizmet vererek temizlik işlerinizi en basit ve güvenilir haline getiren Temizlik Yolda başlattığı bu hizmet ile on binlerce şirket ve firmaların ofis temizliği işini üstlenmiş durumdadır. Webrazzi Ödülleri’nde 2015 yılının “Yılın Yeni Web Girişimi” ödülünü birincilikle kazanan bu eşsiz uygulamanın güvenilirliğinden ve kalitesinden bir an bile şüphe duymanıza gerek yoktur.

Ofis Temizliğiniz Temizlik Yolda İle Anında Hallolsun

Son yıllarda kalitesi ve güvenilirliği ile daha önce sunulan pek çok temizlik platformundan bambaşka hizmetler sunan bu sitede ofis temizliği fiyatları da size özel olarak değişiyor. Temizlenmesini istediğiniz alanın metrekaresine ve ayrıntılarına bağlı olarak değişim gösteren bu skalayı belirlemek için dilediğiniz temizlik firmasını ve temizlik görevlisini seçebilirsiniz. Daha kapsamlı sonuçlar için, firmaların fiyat tekliflerini merak edenler ise müşteri hizmetlerini arayarak ofis keşfi yapılması için bir randevu oluşturabilirler.
Size en uygun olanı ofis temizliği şirketleri arasından dakikalar ve hatta saniyeler içerisinde bulabilirsiniz. Bu siteye tıkladığınızda temizlik işinizin hangi gün ve saatte olmasını istiyorsanız o zamana rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Site üzerinden online olarak verdiğiniz hizmet siparişinizi günlük, haftalık ve aylık paketler halinde de tercih edebiliyorsunuz.

Ödemelerin tamamen güvenli olduğu bu adreste kredi kartı, BKM Express ya da kapıda ödeme seçenekleri ile dilediğiniz şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Google Play ve App Store uygulamasını saniyeler içerisinde telefonunuza indirerek online işlemlerinizi çok daha kısa sürelerde gerçekleştirebilirsiniz. Ofis temizlik hizmetleri site ile anlaşmalı olan mağaza temizlik şirketlerinin kalite güvencesi ile birlikte size özel seçeneklerle sunulurken, sizlere de bu kolaylığı yaşamanın keyfi kalıyor.

Temizlik Yolda kampanyalarından haberdar olmak için sosyal medya sayfalarını takibe alın:
Facebook: https://www.facebook.com/temizlikyolda
Instagram: https://www.instagram.com/temizlikyolda
YouTube: https://www.youtube.com/user/Temizlikyolda

Written by

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir