Merhabalar bu yazımda #Hayallerimvar hastang adı altında bir mim başlatmak istedim. Herkesin olduğu gibi benimde bir çok hayallerim var.En büyük hayalim olan şey saz & bağlama çalmak. Yıllardır çalmak istiyorum ama bir türlü nasip olmuyor inşallah bir gün bu hayalim gerçek olur ve kendi düğünümü çalarım.

Avrupa’ya gidip orada oyun havası açıp hep oynamak istemişimdir. Neden bilmiyorum ama oynamayı, oyun havası dinlemeyi, seyretmeyi seviyorum. Gece gündüz oyun havası dinlerim, düğünlerde oynarım ama bu hayalimi avrupa da gerçekleştirmek istiyorum.

Bir diğer hayalim Beşiktaş İnönü Stadyumunu yıkılmadan görmekti. Bir kere bile maça gidememiştim ve yıkıldığında da çok üzülmüştüm. Ama inşallah Allah kısmet ederse yeni stadyumumuz Vodafone Arena da bir maç bile olsa izlemek o atmosferi yaşamak istiyorum.

Ölmeden büyük üstat bozkırın tezenesi garip Neşet Ertaş’ı ve muhterem babası Muharrem Ertaş’ın mezarını ziyaret etmek istiyorum.

Son hayalim ise sadece iyi bir web tasarımcısı olmak.

Aslında bir çok daha hayalim var ama siz okuru sıkmamak için bence bu kadarı yeterli. Artık bir sonraki yazımda diğer hayallerimi paylaşırım.

İsteyen herkes bu mim’e cevap verebilir. Şimdiden teşekkürler…