İçeriğe geç →

Etiket: Mim

Kokteyl – Mim

Ne haber nasılsınız değerli okuyucularım. Ben yine bir mim ile karşınıza geldim. Konu bulamayınca bu mimler hayat kurtarıyor vallahi yalan yok. Evet farkındayım blogumu aşırı bir şekilde boş bırakıyorum vakit ayıramıyorum. Ne yapayım iş hayatı yoğun olunca pek uğrayamıyorum bloguma.

Yaklaşık 3 – 4 ay önce bloglarda gezinirken konu başlığı ilgimi çekmişti ve dedim bende yazayım. Tam emin değilim ama büyük ihtimalle Ruhuna Renk Kat blogunda bu (Kokteyl) mimi görmüştüm diye hatırlıyorum, ama olmaya da bilir. Yazının bir kısmını yazmışım ve taslağa kaydedip bir başına bırakmışım. Taslakta boş boş durmasın güncelleyeyim, yayınlayayım dedim. Keyifli okumalar.

Mim

6 Yorum

Sorularım ve Ben – Mim

Hafta sonu takip ettiğim blogları gezerken değerli blog yazarı arkadaşım Pınar Çobanoğlu‘nun blogunda bir mim etkinliğine denk geldim. Mim soruları çok hoşuma gitmişti ve bende en kısa sürede yapmak için kendime söz verdim. Zaten uzun zamandır bloga yazı gelmiyor. (Bunun bir mazereti var, ilerde anlatacağım.) Cevapları çok kısa tuttum, umarım beğenirsiniz.

5 Yorum

Sinema ve Ben – Mim

Selamlar bayanlar ve baylar. Yepyeni bir mim yazısına hoş geldiniz. Sıcak bir perşembe günü balkonda blog okuma sefası yaparken karşıma bir çok kez Sinema ve Ben isimli mim yazısı çıktı. Bende rahat durur muyum, kolları sıvadım ve klavyenin başına geçtim. Öncelikle bu güzel mimi başlatan Öneri Makinesine çok çok teşekkür ediyorum ve lafı daha fazla uzatmadan mime geçiyorum.

Tek Yorum

Seni Tanıyabilir Miyim ? – Mim

Evet yine bir mim etkinliği ile karşınızdayım. Bu mim de beni biraz daha yakından tanıma fırsatı bulabileceksiniz. Bu güzel mim etkinliğini başlatan Kiremit Hanem‘e çok çok teşekkür ederim. Blog yazarlığına  ay önce başlamasına rağmen gerçekten kaliteli içeriklere sahip bir blog yazarı. Kendisini Ece Evren ablamın, mim etkinliği yazısında gördüm ve blogunu takibe aldım. Belki bu yazıdan sonra tanışma fırsatımız olur. Fazla uzatmadan mime geçelim.

9 Yorum