Hangi Markaların Bağımlısıyız ? – Mim

Merhabalar bir mim ile daha baş başayız. Yine bir klasik olan Ramiz ağabeyin başlatmış olduğu, Oğuzhan ağabeyin beni mimlemiş olduğu mim’e hemen cevap vermek istiyorum.Benim öyle fazla markalara düşkün bir halim yoktur açıkçası. İlk olarak giyimden başlayayım.

Giyim

Genellikle Lc Waikiki’den giyinirim. Neden diyecek olursanız, hem cebime uygun fiyatlar hem kaliteli işçilik, hem çalışanların müşteriyi memnun etme çabaları vs …

Yeme

Yiyecek kısmına gelirsek Ülker’den vazgeçmem. Neden Eti, Halk, Saray vb değil de Ülker diyecek olursanız, çocukluğumdan beri babam hep bize Ülker’in yiyeceklerini alırdı. O gün den buyana hep Ülker yerim.

İçme

İçecek kısmında bir çok sevdiğim markalar vardır. Şimdi çok aşırı sıklıkla içmesem de Coca Cola, Pepsi içerim. Meyve Suyu olarak her markanın kini içerim. Soda olarak Beypazarı’ndan asla vazgeçmem. Ve en önemlisi çay, önceliğim Lipton’dur ama markası önemli olmaksızın her çeşit marka çayı içerim.

Araba

Araba olarak da Wolksvagen Golf ve Bmw takıntım vardır. İnşallah bir gün benimde bu iki markadan arabam olur.

Elektronik Eşya

Son olarak elektronik eşya da, telefonda Nokia ve Sony Xperia dan vazgeçmem. Ama aklımda şu sıra Lg ve Samsung var. Bilgisayar olarak da tabii ki Can kardeşim ile aynı ortak yönümüz olan ASUS var.

Bu mim’i Can Yiğiterol’a, Bayram Çoşkun’a, Erdem Çırık’a, Oğuzhan Akşit’e, İsmail Günay’a, Mert Can Eyriyer’e, Eren Yıldız’a ve biricik Çağrı Akol’a abime gönderiyorum.

Yalçın Güler
Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek, Huawei Aksesuar ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmaktayım.
Yorum Yapmayı İhmal Etme