İçeriğe geç →

Etiket: Soru Cevap

YouTube Röportajları – Mevlüt Aydemir

Selamlar değerli okuyucularım. Uzun zamandır röportaj serisinin gelmediğini fark ettim ve bir değişikliliğe gittim. Bu sefer Youtube’a içerik üreten Mevlüt Aydemir ile röportaj yapma kararı aldım. Kendisi ile 4. Akdeniz Bilişim Zirvesinde tesadüfen tanışmıştık. O günden bu güne sohbetimiz sürekli devam etti. Bende kendisine bu röportaj teklifini ettim sağ olsun beni kırmadı ve uzunca bir şekilde söyleşi yaptık. Çayınızı kahvenizi almadan yazıyı okumaya başlamayın. Belki sıkılırsınız. Şimdiden keyifli okumalar.

Tek Yorum

Kokteyl – Mim

Ne haber nasılsınız değerli okuyucularım. Ben yine bir mim ile karşınıza geldim. Konu bulamayınca bu mimler hayat kurtarıyor vallahi yalan yok. Evet farkındayım blogumu aşırı bir şekilde boş bırakıyorum vakit ayıramıyorum. Ne yapayım iş hayatı yoğun olunca pek uğrayamıyorum bloguma.

Yaklaşık 3 – 4 ay önce bloglarda gezinirken konu başlığı ilgimi çekmişti ve dedim bende yazayım. Tam emin değilim ama büyük ihtimalle Ruhuna Renk Kat blogunda bu (Kokteyl) mimi görmüştüm diye hatırlıyorum, ama olmaya da bilir. Yazının bir kısmını yazmışım ve taslağa kaydedip bir başına bırakmışım. Taslakta boş boş durmasın güncelleyeyim, yayınlayayım dedim. Keyifli okumalar.

Mim

6 Yorum

Instagramdan Gelen Sorular ve Cevaplar

Evet, 2019 gelmiş kutlu olsun ama benim bloguma uğramamış sanki. Ben 2018 kafasında kalmışım. Fark ettim ki 2019’da hiç yazı yazmamışım. Bu benim için kötü bir durum. Yazı yazmadığım için tepki aldım ve hemen klavye başına geçtim. Aslında bu soruları bana uzun zaman önce Instagram’dan sormuşlardı. Bende soru ve cevapları taslağa kaydedip öylece unutmuşum. Hazır elimde yazı var cevaplarını güncelleyeyim paylaşayım dedim. Umarım beğenirsiniz. 

17 Yorum

Blog Röportajları – Pınar Çobanoğlu

Güzel bir röportaj ile yine karşınızdayım. Bu davetimi kırmadığı için Pınar kardeşime çok teşekkür ediyorum. Kendisi ile yaklaşık 2 yıl önce tanışmıştık. O zamanlar blogunu yeni açmıştı ve o gün bu gündür blog dostuyuz. Bana soracak olursanız, çok sevimli cana yakan bir insandır kendisi. Ne kadar da blogunu güncel tutmayıp, aksatmalar yapsa da severek takip ediyorum. Sizde çayınızı kahvenizi aldıysanız eğer Pınar Çobanoğlu’nu gelin yakından tanıyalım.

3 Yorum

Blog Röportajları – Gökhan Tekin

Uzun bir aranın ardından, yeniden blog röportajlarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu röportajın konuğu başlıktan da gördüğünüz gibi Gökhan Tekin ağabeyimdir. Tam hatırlamıyorum ama Gökhan ağabey ile yaklaşık 1 buçuk veya 2 yıldır tanışıyoruz. Belki daha fazla olabilir, tam emin değilim. Gökhan ağabeyi tanımayanlar bu röportaj sayesinde tanıyacaktır diye umut ediyorum. 

15 Yorum

Sorularım ve Ben – Mim

Hafta sonu takip ettiğim blogları gezerken değerli blog yazarı arkadaşım Pınar Çobanoğlu‘nun blogunda bir mim etkinliğine denk geldim. Mim soruları çok hoşuma gitmişti ve bende en kısa sürede yapmak için kendime söz verdim. Zaten uzun zamandır bloga yazı gelmiyor. (Bunun bir mazereti var, ilerde anlatacağım.) Cevapları çok kısa tuttum, umarım beğenirsiniz.

5 Yorum