Büyüdüğümü Ne Zaman Anladım – Mim

Karşınızda yeniden ben ve yine bir mim yazısı. Sağ olsun Berat Bozkurt namı diğer 512mb kardeşim beni mimlemiş doğal olarak bende cevap vermek istedim. Bu arada 5 tane daha mim yazısı var, onları da en kısa süre içinde sizlerle paylaşacağım. Çevrem geniş olunca mimler daha çok oluyor tabii. Neyse fazla uzatmadan konuya gelelim.

Ben büyüdüğümü 2012 yılında tek başına canım memleketim Ankara’ya gittiğimde anladım. Kazan’a teyzeme gittim bir süre orda kaldım. Ulus’a geldim kafamı dinledim. Gölbaşı’na gittim. Kızılay’a alışveriş yapmaya gittim. Dikmen vadisini gezdim ve anladım ki ben artık büyümüştüm.

Çevrede ki dostlarımın, arkadaşlarımın özellikle blog ve webmaster dünyasında ki tanıdığım abilerimin, ablalarımın, kardeşlerimin bana güvenmeleri, destek vermeleri, benden yardım istemeleri beni biraz daha mutlu ediyor, onurlanıyordum.

Yaptığım işle kendi paramı kazanmak bana büyümüş hissi veriyordu. Çoğu kişi bilir zaten 2010 dan beri blog yazıyorum, çeşitli sitelerde ücretli ücretiz yazarlık yaptım. Boş zamanlarımda ise kendimce freelance olarak web tasarımı yapıyordum. Yaptığım işlerin emeğini azda olsa çokta olsa alıyordum. Ben her zaman azla yetinen çoğu bulamaz görüşündeyim. Şubat ayında ise Kariyer Medya şirketi altında ortak olan bir bebek mağazasının internet site, tasarım, seo ve e-ticaret yaptım.

Written by

305   Posts

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencisi bir blog yazarı. Aynı zamanda da ETİGET - LGDestek - HuaweiAksesuar da E-Ticaret Mağaza Yöneticiliği yapmaktayım.
View All Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir