Ne İçin Blog Yazıyorum – Mim

Merhaba arkadaşlar sağ olsun beni canım kardeşim Alperen mimlemiş idi ama cevap yazamamıştım. Tekrar kardeşimden özür diliyorum ve mime geçiyorum..

Ne için blog yazıyorum. Ben aslında blogu kendime stres atma yeri gibi görüyorum. Çünkü söyleyemediklerimi burada yazıyorum ve sağ olsun dostlarımda destek çıkıyor. Blog yazdıkça daha mutlu ve huzurlu oluyorum. Ben blogumu para kazanmak için yazmıyorum. Ziyaretçilerime bir bilgi versem bile o beni paradan çok daha mutlu ediyor.
Ama artık bende 3 yıl sonra blogumdan para kazanmayı bende düşünüyorum. Yani blog yazmak güzel bir şey tabii ama öyle saçma sapan şeyler paylaşıp kopyala yapıştır yaparak ben blog yazarıyım deyip karşıma sakın çıkmayın pişman olursunuz. Ama blog yazmanın en güzel tarafı da eğer tanınıyorsan saygılı dürüst birisiysen dostluklarınız fazla olur ve blog yazmasanız bile o dostluklarınız devam eder.
Bende bu mim’i Çağrı AKOL ağabeyime ve Beşparasız – Ayşegül ablama gönderiyorum

Written by

305   Posts

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencisi bir blog yazarı. Aynı zamanda da ETİGET - LGDestek - HuaweiAksesuar da E-Ticaret Mağaza Yöneticiliği yapmaktayım.
View All Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir