Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman,Aksaray’da Beşiktaşlılar Derneği’nin açılışını gerçekleştirdi. Özel bir iş merkezinde yer alan Beşiktaşlılar Derneği’nin açılışına katılan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Torku Konyaspor ve Galatasaray ile oynayacakları derbi maçı hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Orman, yaptığı açıklamada, “Centilmenliğin hakim olduğu, insanların hoşça bir maç seyredeceği güzel bir gün olsun istiyoruz. İnşallah hak edenin kazandığı bir maç olsun. Derbi öncesi önemli olan bugün bu maçı geçmek. Buraya lider olarak geldik, lider olarak dönmek istiyoruz. Allah nasip kısmet ederse de lider olarak devreyi bitirmek istiyoruz. Zor süreçlerden geliyoruz. Biz hep deplasmanda oynuyoruz biliyorsunuz. Bunu da hak ettiğimizi düşünüyorum. Bu devreyi inşallah lider olarak bitiririz. Öyle bir umudumuz var” dedi.

Aksaray’da olmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Orman, “Beşiktaş’a yeni bir yuva kazandırdık. Bu derneğimize sizler de destek olun lütfen. Sizlerden ricam bu. Beşiktaş her yerde Beşiktaşlıları temsil ettiği ve aynı zamanda da Beşiktaşlı gibi durulduğu bir yerdir. Burada Beşiktaş’ı iyi bir şekilde temsil edeceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.Konuşmaların ardından Fikret Orman ve taraftarlar, Beşiktaşlılar Derneği’nin açılışını kurdele keserek gerçekleştirdi.
Kurdele kesimi sonrası dernek binasını gezen Başkanımız Fikret Orman’a Aksaray Beşiktaşlılar Derneği başkanı Bilgehan Coşkuner tarafından halı ve plaket takdim edildi.

Başkanımız Fikret Orman, daha sonra öğle yemeğinde dernek üyeleriyle bir araya geldi ve sohbet etti.

Açılış törenine Başkanımız Fikret Orman’ın yanı sıra; As Başkan ve TFF ve Kulüpler Birliği nezdinde Kulüp Temsilcimiz Deniz Atalay, Basketbol Şubesi, Dernekler ve Taraftarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Özköse, Taraftar ve Dernekler Sorumlumuz Selçuk Kaynarkan, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Aksaray Beşiktaşlılar Derneği başkanı Bilgehan Coşkuner, Adana Beşiktaşlılar Derneği başkanı Mustafa Uğur Kızıl, Karadeniz Ereğli Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği başkanı Tarkan Adik ve dernek üyeleri ile kalabalık bir taraftar grubu katıldı.