Takip Ettiğim Blog Yazarları – 2

2016 yılının ilk blog yazısını Takip Ettiğim Blog Yazarları başlığı altında paylaşmıştım ve bunu sürekli yazacağımı söylemiştim ama maalesef unutmuşum. 5 ay içinde vakit bulamadın mı derseniz evet vakit bulamadım ve şimdi yazıyorum. Fazla uzatmadan konuya geçeyim.

Çağrı Mustafa Alkan: Nam-ı diğer suskumru. Blog yazarlığına başladığım günden bu yana tanıdığım sevdiğim saygı duyduğum bir abimdir. Kendisi oyuncu olduğu için bir çok dizi, film, tiyatro’da yer aldı ama ben hiç denk gelmedim açıkçası. Film izlemeyi, kitap okumayı çok seven bir insandır.

Burak İşçi:  Yaklaşık 3 – 4 yıldır belki daha fazla tam hatırlamıyorum ama sevdiğim kardeşlerimden birisidir. Hem WordPress hem CSS hem HTML hem de SEO konusunda yazdığı yazılarla hep ön plandaydı. Sürekli tema yapıp ücretli ücretsiz dağıtırdı. Şimdi ise Bilgisayar Mühendisliği okuyor Allah yolunu bahtını açık etsin kardeşim.

Yunus Emre Ceyhan: Blog yazarlığına başladığımdan beri takip ettiğim son derece güzel yazılar yazarak okuyucuyu kendisine çekmeyi başaran takipçilerine önem veren birisidir. Yakın zaman içinde de Allah’ın izniyle askere gidecekmiş. İnşallah sağ salim gider görevini yapar sevdiklerine tekrar kavuşur.

İçimden Geldiği Gibi: Tanıdığım ilk kadı blogger’lardan birisidir. 2008 yılından bu yana blog yazmaya devam etmektedir. Kendisini ne kadar da ısrar etsem bir türlü blogspot’dan kurtarıp domain aldıramadım. Blogunda 1.912 adet blog yazısı ve tahmin edilemeyecek kadar da yorum vardır. Ziyaretçilerine çok önem verir. Arada bir mesaj atar konuşuruz, konuşmamız da hep blog üzerine olur.

Sezer İltekin: Nam-ı diğer kelimeler benim. Kendisini yaklaşık 2 yıldır tanıyorum. Aslında çok geç tanıdım kendisini. Böyle güzel bir insanı geç tanımak biraz üzüntü yaratıyor insanda. Gerek içeriği, gerek genel tasarımıyla çok beğendiğim severek ve örnek alarak takip ettiğim insanlardan biridir. Şu an yeni projeleri olan Blog Sözlüğü geliştirme aşamasındalar.

Hasibe Gül: Kendisini 5 aydır tanıdığım istekli azimli yeni bir blog yazarıdır. Bilgi işlemde tanışmıştık ve hala görüşmeye devam ediyoruz. Bana bir gün dedi ki bende blog yazmak istiyorum. Biraz başımın etini yedikten sonra 2 hafta içerisinde özgün profesyonel bir şekilde blog yazmaya başladı. Kişisel blog yazarak 2 ayda okuyucuyu kendisine çekmeyi başardı. Bence sizde hemen takip etmelisiniz.

Yalçın Güler
Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek, Huawei Aksesuar ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmaktayım.
Yorum Yapmayı İhmal Etme