Evet değerli ziyaretçilerim Takip Ettiğim Blog Yazarları serisine kaldığım yerden devam ediyorum. Bu aralar blogumla fazla ilgilenemiyorum kusuruma bakmayın. Onun için bu yazı biraz daha geçikmiş oldu. Neyse ben fazla uzatmadan direk konuya gireyim isterseniz. Bu yazımda biraz daha yeni takip ettiğim blog yazarlarını ön plana alacağım. Eskiler gücenmeyin kırılmayın, herkesi elimden geldiği kadarıyla unutmadığım sürece paylaşacağım.
Halit Tütüncü: Kendisiyle geçen ki Geleceğini Yönet konferansından sonra ki yazdığım blog yazısından tanışmıştık. MAKÜ’de Yönetim Bilişim Sistemleri okumaktadır. 2014 yılından kişisel blog yazarlığı yapmaktadır. Yeni tanışmamıza rağmen çok cana yakın, içten, alçak gönüllü birisidir. Umarım ilerleyen zamanlar da yüz yüzü de tanışma şansımız olur.

Burak Güngör: Kendisini geçen sene düzenlenen Akdeniz Bilişim Zirvesi‘nden önce çektiği vlog sonrası tanıma fırsatı bulmuştum. Tabii öyle bir tanışıp konuşmuşluğumuz olmadı. Sadece sosyal medya ve blogundan takip ediyordum. Şimdi ise çektiği vlogları fırsat bulup izleyemeye çalışıyorum, yorum yapamasam da. Burak kardeşimde Nişantaşı Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri okumaktadır. 2008 yılından beri kişisel blog yazarlığı yapmaktadır. Umarım ilerleyen zamanlar da yüz yüzü de tanışma şansımız olur.

Oktay Yenitürk: Kendisini bir kaç ay önce facebook’da, bir grupta paylaştığı çekilişte tesadüfen görmüştüm ve o gün bu gündür çok severek takip ederim kendisini. Tabii o çekilişe bende katılmıştım ama hiç bir şey kazanamamıştım neyse artık. Anadolu Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler okumaktadır. Tam tanımadığım için ne zamandan beri blog yazıyor bir fikrim yok.

Buğrahan İşbakan: Buğrahan kardeşimi yıllardır tanırım. Benden sonra başladığında bir süre blog yazarlığına devam etti fakat sonrasında bir den ortalıktan kayboldu. Geri ne zaman blog yazarlığına başladı bilmiyorum ama ben 2015 den beri takip ediyorum. Kendisi de kişisel blog yazarlığı yapmaktadır. Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği okumaktadır. Aynı benim kafa dengim bir insandır. Sevdiğim blog yazarlarından birisidir. Ne kadar da bloguna yorum yapamasam da vakit buldukça blogunu ziyaret ederim.