TAV Passport İle Hızlı Geçiş

Yaz mevsiminin son demlerini yaşadığımız şu günlerde, yaklaşmakta olan Kurban Bayramı tatili bazılarımız için yılın yorgunluğunu atabilecekleri son tatil fırsatı anlamına geliyor. Kurban Bayramı tatiliyle yıllık izni birleştirince ruhunuzu ve bedeniniz dinlendire bileceğiniz keyifli bir tatil için uzun bir süre elde edebilirsiniz.

Tatiliniz bayram dönemine denk geldiyse hele bir de uçakla yolculuk edecekseniz, hava alanlarında oluşan dönemsel yoğunluğa dikkat etmenizi öneririm. Özellikle Atatürk Havalimanı’ndan uçacaksanız tatilini şehir dışında geçirmek isteyen vatandaşların yoğun talebi üzerine hava yollarının 100’ün üzerinde ek sefer koyduğunu ve bu uçakları dolduracak yolcuların da alana akın edeceğini aklınızdan çıkarmayın. Hava limanı yoğunluk daha hava limanı girişlerinde araçların oluşturduğu kilometrelerce devam eden araç trafiği ile başlayıp, alan giriş kapısında metrelerce uzayan yolcu kalabalığı ile devam ediyor.

Bu yoğunluktan nasibiniz almamak ve en önemlisi tatilinize can sıkıcı bir şekilde başlamamak için tarifeli uçuşunuza biletlerinizin üzerinde belirtilen sürelerden çok  daha önce alana gelmenizi öneririm.  Böylece uzun kuyruklarda bekleseniz bile uçağınızı kaçırma ihtimalinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Ben erken gelsem de o uzun kuyruklarda beklemek istemiyorum diyorsanız o zaman size tavsiyem hemen bir TAV Passport kartı edinmeniz olacaktır. TAV Passport Hızlı Geçiş sayesinde 3 büyük hava limanında belirlenen toplam 5 noktadan hızlı geçiş yapabilir ve ayrıcalığın tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Ayrıca TAV Passport’un ücretsiz otopark ve vale, indirimli transfer, lounge kullanımı gibi pek çok ayrıcalığı olduğunu da hatırlatmak isterim. Bu kart için ekstra bir ücret ödemek istenmiyorsanız, müşterilerine bu ayrıcalık deneyimini ücretsiz sunan bankalara başvurmanızı ve tatile çıkmadan önce bu karttan mutlaka edinmenizi tavsiye ederim.

Written by

305   Posts

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencisi bir blog yazarı. Aynı zamanda da ETİGET - LGDestek - HuaweiAksesuar da E-Ticaret Mağaza Yöneticiliği yapmaktayım.
View All Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir