Etiket: Eğitim

Bahaneler Bitti – Üretken Akademi

Bahaneler bitti. Umutsuzluk bitti. Artık üretme vakti. Sloganı ile yayın hayatına geçen Üretken Akademi de uygulama geliştirme ve uygulama eğitimleri sizlerle olacak.

Congratulations’tan Bir Tık Fazlası: Mesleki İngilizce

Dünya küçülmeye mi başladı dersiniz? Tabi ki hayır! Biz insanlar, büyüyoruz, genişliyoruz. İletişim ağımızı dünyanın kalbine ulaşan kılcal damarlara indirgedik. Kuşkusuz hala ortak dilimi: İngilizce. Gerek günlük hayat, gerekse de iş hayatı için olsun bu dil artık olmazsa olmaz seviyesinde. Kalite odaklı çalışmaya iyi bir mesleki İngilizce eklenince başarı kaçınılmaz oluyor.

Yurtdışında Okumak İster Misiniz ?

Educa danışmanlık hizmeti ile üniversitelerde okuyan öğrencilerin, karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü ile hep birlikte koca bir üniversite hayatı yaşatıyor. Educa danışmanlık, işini profesyonel yapan bir ekiptir. Kısacası; sizin misyonunuz belli bizim misyonumuz belli. Educa danışmanlık, annelerinizin, babalarınızın, kardeşlerinizin ve sevdiklerinizin gözlerinin arkada kalmaması için ellerinden gelen tüm mücadeleyi vermektedir. Her şeyden önce Educa danışmanlık gittikçe koca bir aile olmaktadır.