Educa danışmanlık hizmeti ile üniversitelerde okuyan öğrencilerin, karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü ile hep birlikte koca bir üniversite hayatı yaşatıyor. Educa danışmanlık, işini profesyonel yapan bir ekiptir. Kısacası; sizin misyonunuz belli bizim misyonumuz belli. Educa danışmanlık, annelerinizin, babalarınızın, kardeşlerinizin ve sevdiklerinizin gözlerinin arkada kalmaması için ellerinden gelen tüm mücadeleyi vermektedir. Her şeyden önce Educa danışmanlık gittikçe koca bir aile olmaktadır.

Educa danışmanlık üzerinden kayıt yaptırılan öğrencilere hayata dair tecrübeleri de aktarıyor. Educa danışmanlık sizlere kişisel gelişim, sosyal yaşam, Avrupa’da yaşam, motivasyon, adaptasyon, konsantrasyon gibi konularda  alanında uzman kişiler olarak seminerler veriyor. İşinizi sağlama almanız için Educa Danışmanlık canla başla çalışıyor. Olası durumlarda aileniz size ulaşamadığı takdirde biz devreye girip annelerinizi babalarınızı merakta bırakmamak için tüm ekibimizle gönüllere su serpiyoruz.

Educa danışmanlık Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Bosna Hersek ve bir çok yurt dışı üniversitelerinde Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği, Eczacılık, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Hukuk Fakültesi, Mimarlık, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği ve diğer mühendislik fakültelerine SINAVSIZ kayıt için rehberlik, belge toplama ve ön kayıt işlemleri yapmaktadır.

Daha fazla detaylı bilgi için Facebook & Web Site linke tıklamanız yeterli olacaktır.