Evet arkadaşlar, mağlubunuz 20 yaşına girmiş bulunmaktayım. Bir sürü mesajlar, kutlamalar vs oldu. Ama bir başka şekilde ilk defa farklı bir doğum günü kutlaması oldu. Bu sene herkes 29 şubatı konuştu. İşte yok efendim 4 yılda bir geliyor. Bu günü iyi değerlendirin vs gibisinden.

Sabah Aksaray Üniversitesi Bilgi İşleme (Enformatik) geldiğimde herşey normal gidiyordu. Bir kaç saat geçtikten sonra bilgi işlem - doğum günü arkadaşım yoldaşım Ayşegül Eren kardeşim geldi. Onunla biraz oturduktan sonra Yönetim Bilişim Sistemlerinden Hasibe Gül arkadaşım geldi ve bir ne göreyim. Tabii ki de yaş pasta ve kola vardı. Sabahın köründe aç karına yemeyecektik herhalde. Öğlen olduğunda Ayşegül’le beraber yemek yemeye gittik. Siparişleri verdikten sonra bir den yangın alarmı çalmaya başladı. Ve hiç bir kimse tepki falan vermedi. O an ne yapıyorsa devam etti. Galiba yanlışlıkla çaldı veya deneme yapıyorlardı.

Neyse sonrasında enformatiğe geri geldiğimiz de Huriye ile Zeynep’te gelmişti. Pastayı hemen yedik tabii ki sonra yarım parçası kalmıştı. Onuda kaynanası seviyormuş İsmail abi geldi hepsini sildi süpürdü sağ olsun.

Bu güzel günü bana yaşattıkları için öncelikle Oğuzhan ve İsmail abiye daha sonra Ayşegül, Huriye, Hasibe ve Zeynep’e çok teşekkür ediyorum. Unutamayacağım bir gün oldu.