Latest Posts Under: Konferans

n11 E-Ticaret Eğitimine Katıldım

Eski blog yazarı, LG Destek ve Etiget sitelerinin kurucusu ve yönetici olan değerli ağabeyim Kerim Onaylar, beni Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan n11.com‘un e-ticaret eğitimine davet etti. Aslında bu eğitim sadece kobilere ve işletmelere yönelikti, fakat bende az çok bu sektörde bir şeyler yaptığım için bilgi birikimi olmasından dolayı davete icabet ettim.

Akdeniz Bilişim Zirvesinde Neler Oldu

Perşembe günü otobüs biletimi almaya gittim. Eve geldikten 1 saat sonra babam aradı. Yarın 10 da iş görüşmesine gideceğiz, eee baba ben 10 buçuk da Antalya’ya gideceğim. Varsa 12 ye falan ertelet. Ben alelacele evden çıkıp otobüs yazıhanesine gittim, olayı anlattım. 10:30 olan biletimi 13:45’e ertelettim. İş görüşmesine gideceğim için, akşam sakalı mecburiyetten kestim.

Akdeniz Bilişim Zirvesine Gidiyorum

Bu sene 3.sü düzenlenecek olan Akdeniz Bilişim Zirvesi bomba gibi geliyor. Tabii ki de böyle bir organizasyona katılmamak olmazdı. İlk iki yıl düzenlenen Akdeniz Bilişim Zirvesi bu yıl başarısını ve kapsamını katlayarak daha büyük bir konsept ile karşımızda. 

Blog Yazarları Çalıştayı

Bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan Blog Yazarları Çalıştayı 17 Kasım 2017 tarihinde Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümünde gerçekleştirilecek. İlk iki çalıştaya katılma imkanım olmamıştı, sonradan haberim olmuştu. İlk iki çalıştaya katılamadığım için baya bir üzülmüştüm.

En İyi Genç Bilişimci Blogu

Bugün güne Halit kardeşimin “sevim koş koş” mesajı ile uyandım. Tabii sürekli her Beşiktaş maçından sonra paylaştığım için akıllarda kalıyor. Sonrasın da twitter’dan bir bildirim geldi. Tabii ki bu Halit’den gelmişti. 

Akdeniz Bilişim Zirvesine Gidiyorum

Yine yeniden merhaba arkadaşlar. Takip edenler bilir, bu sene 2.si düzenlenecek olan Akdeniz Bilişim Zirvesi bomba gibi geliyor. İsterseniz geçen sene neler yaşanmış buyurun bir göz gezdirin. Bakalım bu sene neler neler olacak. Unutmadan eğer hâlâ biletinizi almadıysanız elinizi çabuk tutun, çünkü sınırlı sayıda bilet kaldı. Geçen seneye göre bu sene biraz daha farklılık olacağı …

Gelecekten Konuşalım Konferansı

Evet arkadaşlar yine bir konferans ile baş başayız. Aksaray Üniversitesi Yönetim Bilişim Yenilikçilik Topluluğu başkanı benimde çok yakın sevdiğim arkadaşım Sena Yaşar bu etkinliği gerçekleştirdi ve açılış konuşmasını yaptı. Hemen sonrasında Yönetim Bilişim Sistemleri Topluluk Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Alev Elçi kürsüye gelerek konuşmasını yaptı. Topluluğun 2015 yılında kurulduğunu ve üçüncü etkinliğe imza attığını bundan sonra da …