Bu sene 3.sü düzenlenecek olan Akdeniz Bilişim Zirvesi bomba gibi geliyor. Tabii ki de böyle bir organizasyona katılmamak olmazdı. İlk iki yıl düzenlenen Akdeniz Bilişim Zirvesi bu yıl başarısını ve kapsamını katlayarak daha büyük bir konsept ile karşımızda. 

Git gide katılımcı sayısı arttırarak bilişim sektöründe adını sıklıkla duyduğumuz Akdeniz Bilişim Zirvesi bu yıl Mimar Sinan Kongre Merkezinde düzenlenecektir. 9 Aralık 2017 Cumartesi günü Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte, uluslararası ve ulusal marka isimler ile, Endüstri 4.0, Siber Güvenlik, Dijital Para, Girişimcilik, Bilişimde Farkındalık, Algı Yönetimi, Dijital Pazarlama, Dijital Tasarım ve Yeni Nesil İş Modelleri konuşulacak.

Aksaray ile Antalya arası 7 saat olduğu için yol yorgunluğu, uykusuzluk olmaması için zirveden bir gün önce yani cuma günü Antalya’ya geleceğim. Sabahın erken saatlerinde ise direk zirvenin yapılacağı mekana gideceğim. Bu sene de Akdeniz Bilişim Zirvesinde alanında uzman, marka olmuş isimler yine bu zirvede olacak. 2 günlük Antalya yolculuğumu güzel bir şekilde vloglayacağım. Detayları video da izlersiniz. Belki yazı da yazabilirim.

Bu sene de en iyi genç bilişimci blogu ödülü olur diye tahmin ediyordum maalesef olmadı. Ama teknolojipazar.com sponsorluğunda katılımcıları güzel ödüller bekliyor. Geçen sene şansım yaver gitmemişti ödülü alamamıştım. Bu sene inanıyorum ki bu ödüllerden bir tanesi bana çıkacak.

  • 3 Adet Samsung Galaxy Tab 3 (Lite T113 Quad Core 1GB/8GB 7″Wi-Fi Distribitör)
  • 1 Adet XBOX 500 GB Oyun Konsolu (3m3-00014 360)
  • 1 Adet Samsung Galaxy Tab 3 (Lite t116 8GB 7″ Wi-Fi 3G Distribitör)

Daha detaylı bilgi için akdenizbilisimzirvesi.com adresine göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/akdenizbilisimzirvesi
Twitter: https://twitter.com/ABZirvesi