Canlı Yayınlara Başlıyorum

Uzun zamandır aklımda olan bir şeyi yapmaya karar verdim. Çok sık oynamasam da oyun oynamayı severim. Sevdiğim beğendiğim akışkan bir oyun oldu mu başından hiç kalkmam. Saatlerce hatta sabahlara kadar oynaya bilirim.

Ulan Yalçın o kadar oyun oynuyorsun, YouTube ve Twitch platformunda oyun oynayanları izliyorsun. Neden sende canlı yayın yapmıyorsun veya oyun videosu çekmiyorsun, diye kendi kendime sitem ettim. Artık bende Twitch de canlı yayın yapma kararı aldım. Aslında bu kararı geçen hafta almıştım ve canlı yayınlara başlamıştım. Oyun oynamaktan blog yazısını yazmayı unutmuşum.

Haftanın belirli günlerinde bilgisayarımda var olan PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), Zula, Black Squad ve Asphalt 8 oyunlarını elimden geldiği kadarıyla Twitch de canlı yayın olarak oynayacağım. Beğendiği güzel oynadığım oyunları ise YouTube kanalıma yükleyeceğim.

Eğer sizinde canınız sıkılıyor ise, oyun oynamaktan ve izlemekten zevk alıyorsanız YouTube ve Twitch kanalıma abone olabilir aynı zamanda bağış atabilirsiniz.


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Canlı Yayınlara Başlıyorum”