FIFA 18 Oynadım

FIFA 18, 12 Eylül tarihinde demo sürümü yayınlandı. Oyunun çıkış tarihi ve satılma günü ise 29 Eylüldü. Eğer sizde oynamak istiyorsanız, FIFA 18 demo sürümünü denemek için ücretsiz Origin hesabı açmanız gerektiğini hatırlatayım. Yeni eklenen özellikler ise benim çok hoşuma gitti. Kesinlikle oynamalısınız.

Peki nedir bu özellikler;

 • Takımlar ve seyirciler tüm duyguyu yaşatarak atmosferi canlandırıyor. Dünyanın en iyi futbolcusu olan Ronaldo’nun koşu temposu, becerileri ve şut tekniğinden elde edilen veriler oyuna farklı bir boyut kazandırıyor. Bol gollü maçlarda taraftarla adeta çıldırıyor.
 • Oyuncuların kanattan kesme, kavisli orta gibi farklı yepyeni orta açma mekaniği ile hücum fırsatları yaratabiliyorsunuz.
 • Yeni animasyon sistemi ile oyuncu hassasiyeti ve kişilikleri bir üst seviyeye çıkıyor.
 • Maça başlamadan kadroyu düzenleyip, ilerleyen dakikalarda kimi oyuna almak istediğinizi seçiyorsunuz ve oyuncunun yorulma durumuna göre sağ alt kısımda otomatik oyuncu değişikliği yapabiliyorsunuz.
 • Ronaldo, Neymar, Di Maria gibi yıldız futbolcular tıpkı gerçek bir maç oynarmış gibi hareket ediyorlar.
 • Dribling sayesinde kontrollü dokunuşlar, keskin dönüşler ve keskin paslar ile atağa hızlı kalkma olanağı mevcut.
 • FUT İKON hikayesi ile “Maradona, Pele ve Ronaldinho” gibi futbol efsanelerinden çeşitli kariyerler keşfedebilirsiniz.
 • Ultimate team yani Nihai takımını kurarak kendine özgü bir kadr kurabilirsiniz. Yeni günlük görevleri keşfedip, haftalık ödüller için mücadele edebilirsiniz.
 • Ve Beklenen Alex Hunter’ın hikayesi de ikinci sezona kavuşuyor.

İnşallah FIFA 18’in full versiyonunu satın alırsam, Alex Hunter hikayesini baştan sona kadar blogumda yazarım.

FIFA 18’in en iyi 10 oyuncusunu görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Written by

305   Posts

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencisi bir blog yazarı. Aynı zamanda da ETİGET - LGDestek - HuaweiAksesuar da E-Ticaret Mağaza Yöneticiliği yapmaktayım.
View All Posts

2 thoughts on “FIFA 18 Oynadım

 1. Evli barklı adam olduğumdan beri adam akıllı bilgisayar oyunu oynayamıyorum ancak bu sene Fifa 18 değil de FM18’e başlamak istiyorum. Fifa18’i de denemek için internet/ps kafelere gitsem yerinde olacak herhalde.

  1. Yani aile ile ilgilenmek daha önemli. Oyun her zaman oynanır Recep ağabey. Nedense hiç Football Manager serisini oynamadım. Çok yapmacık geldi bana.

   Yani kafa dağıtmak için arada bir kafeye gitmek iyi olur diye düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir