PUBG Mobil’i Bilgisayardan Oynamak

2017 yılının Mart ayında piyasaya sürülen PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) son zamanlarda oyuncuların büyük ilgi odağı oldu. PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) ilk olarak Steam üzerinden ücretli bir şekilde yayınlanmıştı. Sonrasında PUBG, 2018 yılının Mart ayında mobil versiyonunu ücretsiz bir şekilde oyun sevenlere açtı.

Peki Nedir Bu, PUBG

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) 100 oyuncunun paraşütle indiği 64 km2’lik adada zafere ulaşmak için verilen amansız bir mücadeledir. Oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı online bir oyundur.

Harita da bulunan bölgelerde çeşitli silah, ekipman ve sağlık eşyalarını toplayarak tek başınıza veya ekibiniz ile birlikte hayatta kalma mücadelesi verirsiniz.

Peki PUBG Bilgisayardan Nasıl Ücretsiz Oynanır

Tencent Games, 2018 yılının Mart ayında mobil versiyonunu ücretsiz bir şekilde oyun sevenlere sundu. Peki oyunu bilgisayarda ücretsiz bir şekilde nasıl oynayacaksınız ? Oyunu bilgisayarda oynamak için 2 adet seçenek mevcut.

1 – BlueStacks

PUBG oyununu bilgisayardan oynamak için buradan BlueStack emülatörünü indirmeniz gerekiyor.

Uygulamayı indirdikten sonra, Google hesabınıza girerek Google Play Store giriş yapıp Android mağazasından oyunu indirip, ayarlamaları yapıp rahatça oynayabilirsiniz.

2 – Tecent

PUBG oyununun dağıtıcı firması olan Tencent, bilgisayardan oynamak için oyun ile uyumlu bir emülatör yaparak oyunculara kolaylık tanıdı.

Fotoğrafın sağ üst köşesinde kırmızı alanla işaretli yere tıklayarak, buradan PUBG Mobil APK dosyasını indirerek oyunu rahatlıkça oynayabilirsiniz.

Written by

305   Posts

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencisi bir blog yazarı. Aynı zamanda da ETİGET - LGDestek - HuaweiAksesuar da E-Ticaret Mağaza Yöneticiliği yapmaktayım.
View All Posts

9 thoughts on “PUBG Mobil’i Bilgisayardan Oynamak

  1. Merhabalar yazınız son derece başarılı, blog dünyasında yeniyim hepinizi davet edip bloglarıma bakmanızı tavsiye ederim. Bu arada sizi GFC den takibe aldım banada beklerim.

  2. Telefon için ilk çıktığı günler oynuyordum fakat oyunda oldukça fazla bot vardı ve keyif alamadığımdan kaldırdım. Ayrıca firmanın oyunun oynanması için yaptığı emülatör alkışı hak ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir