Bu Benim Öyküm

Bundan 2 – 3 ay öncesinde Instagram’da tesadüfen bir video görmüştüm. Bir bayan arkadaş “Bu senin öykün, o da yaralı kalbinin pek çok yeri yamalı, yaş artar hayatından İyi ki doğdun Angaralı” diye bir video çekip koymuş. İlk zamanlar pek hoşuma gitmedi, fakat bu video sürekli karşıma çıktı ve istemsizce izlemeye başladım. O sıra da benim doğum günüm yaklaşıyordu. Dedim herhalde bu kız Ankaralı bir arkadaşına veya sevgilisine doğum günü için video çekip koymuş.

Nereden bilebilirdim ki bu videoyu Oğuzhan Uğur’un doğum gününe hitaben paylaştığını. Tabii bu durumun aslı var mı yok mu tam olarak bilmiyorum.

Bu videodan sonra şarkının asıl amatör halini dinlemeye başladım. Artık bağımlılık derecesine kadar geldi. Her gün mutlaka dinliyorum. Keşke video klibi çıksa da doya doya dinlesem diyordum. Geçen hafta video klibi yayınlandıktan sonra büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Şarkının amatör hali, video klipten kat kat daha iyiydi. Kısacası güzelim şarkıyı mahvetmişlerdi.

Sizce hangisi daha güzel ?

Sözleri:

Sabah uyandım yanımda yoksun.
Solumda bir acı Senden yoksun.
Soluksuz kaldım köşelerde.
Yalnızım sanki yorgun.
İnan değildi sonsuz.
Bitti gitti seyrettik aşkı
Sanmışım yolu yordamı bu
Böyle yazılmadı ya da ben öyle kandım
Şimdi tek başımayken kimin öyküsü bu ?
Bu benim öyküm birazcık yaralı
Kalbimin pek çok yeri yamalı
Kan akar kanadımdan
Düşer yere yere kalanım

Written by

305   Posts

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencisi bir blog yazarı. Aynı zamanda da ETİGET - LGDestek - HuaweiAksesuar da E-Ticaret Mağaza Yöneticiliği yapmaktayım.
View All Posts

2 thoughts on “Bu Benim Öyküm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir