Takip Ettiğim Youtuberlar -2

Takip Ettiğim Youtuberlar başlığı altında yazı yazmıştım ve bunu sürekli yazacağımı söylemiştim ama maalesef unutmuşum. Sizde youtube hesabınızı geliştirmek için yeni fikirler arıyorsanız, youtube kanalınızı yeniden yapılandırıp daha etkili bir şekilde kullanmayı istiyorsanız buyurun birlikte geliştirelim. Lafı fazla uzatmadan konuya girelim.

Bazı Güzel Şeyler: Samimi, içten, sevecen aslında o bildiğimiz bir isim Çağrı Mustafa Alkan. Suskumru blogun mimarı. Hem blogunu hem vlogu takip ettiğim çok sevdiğim bir ağabeyimdir. Kanalında inceleme ve kişisel kendinden kesitler vererek izleyiciye kendine bağlayan güzel yürekli bir insandır.

Ogün Sakız: Bu adam için ne desem her şey boş kalır. Enerjisi, samimiliği ve mizah yönü ile kendine çektiği videoları kendine bağlayan güzel yürekli sempatik bir insandır. Bu zamana kadar tonlarca video çekmişti ama bazı nedenlerden dolayı hepsini sildi diye hatırlıyorum. Bunu nasıl yapıyor derseniz mizahşör yanını kullanıyor.

Orkun Işıtmak: Videolarına hızlı bir şekilde herkese merhaba ben Orkun diyerek başlayan Orkun Işıtmak’ı i phone 7 almak için Amerika’ya gitmek videosunda tanıdım ve o günden sonra sürekli takip ettim. Kendisi oyun, eğlence ve komik videolar çekerek izleyiciyi kendisine bağlamayı başarıyor. Özellikle yaptığı challenge videolarını büyük bir zevkle izlediğim doğrudur.

Daron Yöndem: Microsoft bölge direktörü olup ASP.NET alanında aldığı MVP ünvanını Silverlight alanında devam ettirmektedir. Hem blogunu hem vlogu takip ettiğim çok sevdiğim bir hocamdır. Kendisini Akdeniz Bilişim Zirvesinde tanımıştım. Kanalında gittiği seminerlerin kayıtlarını, vloglarını ve bilişime dair bir çok videosu vardır. Bilişime dair bilgi almak istiyorsanız mutlaka bu kanala göz atın.

Serdar Kılıç: Doğaya aşık bir insan. Doğada nasıl hayatta kalınır, nasıl sığınak yapılır, ne yapılması, ne toplanması gerekir bunları detaylıca anlatan güzel bir insandır kendisi. Vakit buldukça denk geldiğim zamanlar mutlaka izlemeye çalışıyorum. Fazla denecek söz yok, bence sizde takip etmelisiniz.

Written by

306   Posts

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencisi bir blog yazarı. Aynı zamanda da ETİGET - LGDestek - HuaweiAksesuar da E-Ticaret Mağaza Yöneticiliği yapmaktayım.
View All Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir