Bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan Blog Yazarları Çalıştayı 17 Kasım 2017 tarihinde Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümünde gerçekleştirilecek. İlk iki çalıştaya katılma imkanım olmamıştı, sonradan haberim olmuştu. İlk iki çalıştaya katılamadığım için baya bir üzülmüştüm.

Evren ağabeyim ile Ramazan Ayında konuşurken, Blog Yazarlar Çalıştayı 3 sinyalini vermişti. Bu sefer başka bir şehirde olma imkanını dile getirmişti. Doğal olarak çok sevinmiştim. Ne yapıp ne edip bu etkinliğe gitmeyi kafama koymuştum.

Yalnız Evren ağabeyimin yazmış olduğu Blog Yazarları Çalıştayı 2017 yazısını okuyunca bir şok geçirdim. Etkinlik bu sene de İstanbul da gerçekleştirilecekti. Ben başka bir şehir beklerken karşıma yine İstanbul engeli çıktı. Bu etkinliğe gidip blog yazarları kardeşlerim, arkadaşlarım, ağabeylerim ve ablalarım ile tanışma heyecanı içerisindeydim. Hayatımda hiç İstanbul’a gitmemiştim. Belki, bu bir ilk olacak. Eğer bu etkinliğe gidemezsem yine çok üzüleceğim. 16 Kasım da İstanbul’a gidip yakın bir otel de kalmayı planlıyorum. Fakat otogar ile üniversitenin arası yaklaşık 3 saat civarıymış. Otogardan çıkıp kaybolmadan veya gasp edilmeden üniversitenin yakında ki otele gelebilirsem büyük bir başarı elde edeceğim.

Eğer bu etkinliğe katılamazsam Evren ağabeyimden şimdiden özür diliyorum. Ona bir sözüm vardı ama bakalım zaman neleri gösterecek.

Daha fazla bilgi için Blog Yazarları Çalıştayı 2017 yazısına tıklayıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

Blog Yazarları Çalıştayı hakkında Blog Sözlükte yazılanlar.