Blog Yazarları Çalıştayı

Bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan Blog Yazarları Çalıştayı 17 Kasım 2017 tarihinde Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümünde gerçekleştirilecek. İlk iki çalıştaya katılma imkanım olmamıştı, sonradan haberim olmuştu. İlk iki çalıştaya katılamadığım için baya bir üzülmüştüm.

Evren ağabeyim ile Ramazan Ayında konuşurken, Blog Yazarlar Çalıştayı 3 sinyalini vermişti. Bu sefer başka bir şehirde olma imkanını dile getirmişti. Doğal olarak çok sevinmiştim. Ne yapıp ne edip bu etkinliğe gitmeyi kafama koymuştum.

Yalnız Evren ağabeyimin yazmış olduğu Blog Yazarları Çalıştayı 2017 yazısını okuyunca bir şok geçirdim. Etkinlik bu sene de İstanbul da gerçekleştirilecekti. Ben başka bir şehir beklerken karşıma yine İstanbul engeli çıktı. Bu etkinliğe gidip blog yazarları kardeşlerim, arkadaşlarım, ağabeylerim ve ablalarım ile tanışma heyecanı içerisindeydim. Hayatımda hiç İstanbul’a gitmemiştim. Belki, bu bir ilk olacak. Eğer bu etkinliğe gidemezsem yine çok üzüleceğim. 16 Kasım da İstanbul’a gidip yakın bir otel de kalmayı planlıyorum. Fakat otogar ile üniversitenin arası yaklaşık 3 saat civarıymış. Otogardan çıkıp kaybolmadan veya gasp edilmeden üniversitenin yakında ki otele gelebilirsem büyük bir başarı elde edeceğim.

Eğer bu etkinliğe katılamazsam Evren ağabeyimden şimdiden özür diliyorum. Ona bir sözüm vardı ama bakalım zaman neleri gösterecek.

Daha fazla bilgi için Blog Yazarları Çalıştayı 2017 yazısına tıklayıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

Blog Yazarları Çalıştayı hakkında Blog Sözlükte yazılanlar.

20 Yorum

 1. Gürkan ÖZGÜR demiş ki:

  Gelince haber verirsen seni alabilirim. Benimde böyle yardımım dokunabilir.

  10 Ekim 2017
  Yanıtla
  • Yalçın Güler demiş ki:

   Bu çok iyi olur kardeşim. Mutlaka görüşelim.
   Teşekkür ederim.

   10 Ekim 2017
   Yanıtla
 2. Yalçıncım, Allah iyiliğini versin 😉 İstanbul o kadar da kötü bir yer değil yahu otogardan üniversiteye gelene kadar başına gelmedik kötü olay bırakmamışsın 😀 Esenler otogarıyla Kadir Has Üniversitesinin arasının üç saat olduğu da yalan 😉 Metroyla 1 saatte varacağını düşünüyorum, haydi bilemedin 2 saat olsun 😉 (Haliç metro durağına yürüme mesafesinde üniversite, daha doğrusu bana göre yürüme mesafesinde, ben hep metrodan inip yürüyerek gidiyorum.) Seninle yüz yüze tanışacağım içni ben de mutluyum, çalıştaya verdiğin değer için de ayrıca teşekkür ederim. İnşallah o gün hep beraber verimli bir çalıştay deneyimi yaşarız.

  10 Ekim 2017
  Yanıtla
  • Yalçın Güler demiş ki:

   İstanbulu kötülemek için demedim zaten ağabey 🙂 Hani ilk defa gideceğim için biraz korku ve tereddüt oldu haliyle.
   Yol kısmını da maps’ten veya polisten öğreneceğim artık başka çaresi yok. Ben hem seninle hemde çalıştay ekibiyle yüz yüze tanışacağım için çok mutluyum ağabey. Artık çalıştay olarak bir güzellik yaparsınız bana, o kadar uzak yoldan geleceğim 😀

   10 Ekim 2017
   Yanıtla
  • Gürkan ÖZGÜR demiş ki:

   Evren hocam merhabalar. İnşallah Yalçın ağabeyi ben alarak getirmeyi planlıyorum. Umarım bilet sorunu vs. yoktur ki bizlerde bu değerli etkinliği görebilelim. 🙂

   14 Ekim 2017
   Yanıtla
 3. Eda DEMİR demiş ki:

  Umarım orada olursun. Ben de katılabilmeyi çok istiyorum. Oldukça yararlı ve blog dünyasının yönünü değiştirecek bir etkinlik bence. Böyle bir projede yer almak ve desteklemek gurur verici. Diğer blog yazarlarıyla tanışma fikri ve onlarla bu paylaşımın içinde olmak ise fazlasıyla heyecanlı. Güvenlik ve nerede kalacağım konusu için de destek olmaya çalışırız. Umarım başka şehirlerde de gerçekleşebilme fırsatı elde edilir ve daha çok kişiye ulaşılır.

  10 Ekim 2017
  Yanıtla
  • Yalçın Güler demiş ki:

   Umarım sizde orada olursunuz ve yüz yüze tanışma imkanımız olur. Blog adına yapılan her etkinliği hiç bir karşılık beklemeden desteklerim. Kalacak yer konusunda da nazik yaklaşımınız için çok teşekkür ederim. Diliyorum ki bu tür etkinlikler sıklıkla ve farklı şehirlerde yapılsın. Bir çok blogger bu imkandan faydalansın.

   10 Ekim 2017
   Yanıtla
 4. Taner Kandemir demiş ki:

  Gözünde o kadar büyütme Yalçın 🙂 Elimizden gelen desteği veririz sana, rahat ol. Etkinlik zamanı tekrar haberleşelim.

  10 Ekim 2017
  Yanıtla
  • Yalçın Güler demiş ki:

   Sizin gibi değerli insanlar olduktan sonra içim her zaman rahat Taner ağabey.

   10 Ekim 2017
   Yanıtla
 5. Ece Evren demiş ki:

  Yalçın oğlum. Dilerim sağlıkla ilgili bir sorun çıkmaz ve çok kişiyi de, seni de görme fırsatım olur. Duyuruyu sık sık tekrarlamak adına yayının için teşekkürler. Umarım İstanbul’a gelişin de, dönüşün de rahat olur. Arkadaşlar yardımcı olacaklarmış sana, sevindim. Blog dayanışması 🙂 Sevgilerimle oğlum.

  11 Ekim 2017
  Yanıtla
  • Yalçın Güler demiş ki:

   İnşallah bir sorun olmadan rahat bir şekilde atlatırım Ece abla. Blog dayanışmasını bu yüzden çok seviyorum.

   30 Ekim 2017
   Yanıtla
  • Yalçın Güler demiş ki:

   Bu sene için Ankara’yı bekliyordum ama yine İstanbul da oldu. Artık 4. Ankara da olur rahat rahat gideriz, tanışırız 🙂

   30 Ekim 2017
   Yanıtla
 6. Mavianne demiş ki:

  Ben de çok memnun olacağım sizlerle tanışmaktan görüşmek üzere

  18 Ekim 2017
  Yanıtla
  • Yalçın Güler demiş ki:

   Tanışmak, bol bol sohbet etmek için sabırsızlanıyorum. 17 Kasım da görüşmek üzere Fatma abla.

   30 Ekim 2017
   Yanıtla
 7. Bir Tutam Karınca demiş ki:

  İstanbul’da olmayı ve bu çalıştaya katılmayı canı gönülden isterdim. Artık bir sonraki sefere diyorum.

  25 Ekim 2017
  Yanıtla
  • Yalçın Güler demiş ki:

   İnşallah 4. çalıştay senin Türkiye’ye geldiğin zaman olur Yasemin abla. Yüz yüze de tanışma fırsatımız olur 🙂

   30 Ekim 2017
   Yanıtla
 8. İLKNUR ER İLGAR demiş ki:

  Bende şimdi sizden duyuyorum etkinliği ama hafta içi olması üzücü. İnşallah gelebilirsiniz. Haritadan takip edin yolu çünkü bizim insanlarımız bilmese dahi tarif etmeden duramaz sonra başka yerlere gitmeyin 🙂 İstanbul trafiği ise anlık değişir siz yine temkini elden bırakmayıp erken gelin. Etkinlik sonrası yorumlarınızı bekliyorum.

  Sevgilerimle

  9 Kasım 2017
  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir