Blog Yazarları Çalıştayı

Bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan Blog Yazarları Çalıştayı 17 Kasım 2017 tarihinde Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümünde gerçekleştirilecek. İlk iki çalıştaya katılma imkanım olmamıştı, sonradan haberim olmuştu. İlk iki çalıştaya katılamadığım için baya bir üzülmüştüm.

Evren ağabeyim ile Ramazan Ayında konuşurken, Blog Yazarlar Çalıştayı 3 sinyalini vermişti. Bu sefer başka bir şehirde olma imkanını dile getirmişti. Doğal olarak çok sevinmiştim. Ne yapıp ne edip bu etkinliğe gitmeyi kafama koymuştum.

Yalnız Evren ağabeyimin yazmış olduğu Blog Yazarları Çalıştayı 2017 yazısını okuyunca bir şok geçirdim. Etkinlik bu sene de İstanbul da gerçekleştirilecekti. Ben başka bir şehir beklerken karşıma yine İstanbul engeli çıktı. Bu etkinliğe gidip blog yazarları kardeşlerim, arkadaşlarım, ağabeylerim ve ablalarım ile tanışma heyecanı içerisindeydim. Hayatımda hiç İstanbul’a gitmemiştim. Belki, bu bir ilk olacak. Eğer bu etkinliğe gidemezsem yine çok üzüleceğim. 16 Kasım da İstanbul’a gidip yakın bir otel de kalmayı planlıyorum. Fakat otogar ile üniversitenin arası yaklaşık 3 saat civarıymış. Otogardan çıkıp kaybolmadan veya gasp edilmeden üniversitenin yakında ki otele gelebilirsem büyük bir başarı elde edeceğim.

Eğer bu etkinliğe katılamazsam Evren ağabeyimden şimdiden özür diliyorum. Ona bir sözüm vardı ama bakalım zaman neleri gösterecek.

Daha fazla bilgi için Blog Yazarları Çalıştayı 2017 yazısına tıklayıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

Blog Yazarları Çalıştayı hakkında Blog Sözlükte yazılanlar.

20 Yorumlar

 • Gürkan ÖZGÜR dedi ki:

  Gelince haber verirsen seni alabilirim. Benimde böyle yardımım dokunabilir.

 • Yalçıncım, Allah iyiliğini versin 😉 İstanbul o kadar da kötü bir yer değil yahu otogardan üniversiteye gelene kadar başına gelmedik kötü olay bırakmamışsın 😀 Esenler otogarıyla Kadir Has Üniversitesinin arasının üç saat olduğu da yalan 😉 Metroyla 1 saatte varacağını düşünüyorum, haydi bilemedin 2 saat olsun 😉 (Haliç metro durağına yürüme mesafesinde üniversite, daha doğrusu bana göre yürüme mesafesinde, ben hep metrodan inip yürüyerek gidiyorum.) Seninle yüz yüze tanışacağım içni ben de mutluyum, çalıştaya verdiğin değer için de ayrıca teşekkür ederim. İnşallah o gün hep beraber verimli bir çalıştay deneyimi yaşarız.

  • Yalçın Güler dedi ki:

   İstanbulu kötülemek için demedim zaten ağabey 🙂 Hani ilk defa gideceğim için biraz korku ve tereddüt oldu haliyle.
   Yol kısmını da maps’ten veya polisten öğreneceğim artık başka çaresi yok. Ben hem seninle hemde çalıştay ekibiyle yüz yüze tanışacağım için çok mutluyum ağabey. Artık çalıştay olarak bir güzellik yaparsınız bana, o kadar uzak yoldan geleceğim 😀

  • Gürkan ÖZGÜR dedi ki:

   Evren hocam merhabalar. İnşallah Yalçın ağabeyi ben alarak getirmeyi planlıyorum. Umarım bilet sorunu vs. yoktur ki bizlerde bu değerli etkinliği görebilelim. 🙂

 • Eda DEMİR dedi ki:

  Umarım orada olursun. Ben de katılabilmeyi çok istiyorum. Oldukça yararlı ve blog dünyasının yönünü değiştirecek bir etkinlik bence. Böyle bir projede yer almak ve desteklemek gurur verici. Diğer blog yazarlarıyla tanışma fikri ve onlarla bu paylaşımın içinde olmak ise fazlasıyla heyecanlı. Güvenlik ve nerede kalacağım konusu için de destek olmaya çalışırız. Umarım başka şehirlerde de gerçekleşebilme fırsatı elde edilir ve daha çok kişiye ulaşılır.

  • Yalçın Güler dedi ki:

   Umarım sizde orada olursunuz ve yüz yüze tanışma imkanımız olur. Blog adına yapılan her etkinliği hiç bir karşılık beklemeden desteklerim. Kalacak yer konusunda da nazik yaklaşımınız için çok teşekkür ederim. Diliyorum ki bu tür etkinlikler sıklıkla ve farklı şehirlerde yapılsın. Bir çok blogger bu imkandan faydalansın.

 • Taner Kandemir dedi ki:

  Gözünde o kadar büyütme Yalçın 🙂 Elimizden gelen desteği veririz sana, rahat ol. Etkinlik zamanı tekrar haberleşelim.

 • Ece Evren dedi ki:

  Yalçın oğlum. Dilerim sağlıkla ilgili bir sorun çıkmaz ve çok kişiyi de, seni de görme fırsatım olur. Duyuruyu sık sık tekrarlamak adına yayının için teşekkürler. Umarım İstanbul’a gelişin de, dönüşün de rahat olur. Arkadaşlar yardımcı olacaklarmış sana, sevindim. Blog dayanışması 🙂 Sevgilerimle oğlum.

 • Ankarada düzenlenirse haberim olsun 😀 Buralarda olmuyor ki gitsem

 • Mavianne dedi ki:

  Ben de çok memnun olacağım sizlerle tanışmaktan görüşmek üzere

 • İstanbul’da olmayı ve bu çalıştaya katılmayı canı gönülden isterdim. Artık bir sonraki sefere diyorum.

 • Ali Ünal dedi ki:

  Bekliyorum kardeşim 🙂

 • Bende şimdi sizden duyuyorum etkinliği ama hafta içi olması üzücü. İnşallah gelebilirsiniz. Haritadan takip edin yolu çünkü bizim insanlarımız bilmese dahi tarif etmeden duramaz sonra başka yerlere gitmeyin 🙂 İstanbul trafiği ise anlık değişir siz yine temkini elden bırakmayıp erken gelin. Etkinlik sonrası yorumlarınızı bekliyorum.

  Sevgilerimle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir