Yine yeniden merhaba arkadaşlar. Takip edenler bilir, bu sene 2.si düzenlenecek olan Akdeniz Bilişim Zirvesi bomba gibi geliyor. İsterseniz geçen sene neler yaşanmış buyurun bir göz gezdirin.

Bakalım bu sene neler neler olacak. Unutmadan eğer hâlâ biletinizi almadıysanız elinizi çabuk tutun, çünkü sınırlı sayıda bilet kaldı.

Geçen seneye göre bu sene biraz daha farklılık olacağı kesin. Geçen yıl ilki düzenlenen Akdeniz Bilişim Zirvesi bu yıl başarısını ve kapsamını katlayarak daha büyük bir konsept ile karşımızda. Bu sene Akdeniz Bilişim Zirvesi’nde Sanal Gerçeklik, Siber Güvenlik, Azure, Seo, Ux Design, Growth Hack, Dijital Medya ve 3D Print hakkında konuşulacak. Alanında ülke ve dünya çapında marka olmuş isimler yine bu zirvede olacak.

Böyle bir zirveyi kaçırmamak olmazdı tabii. Konferans nerede ben orada. Unutmadan bu zirvede bloggerları güzel bir sürpriz bekliyor. Bir ilke imza atarak bu yıl en iyi blog yazarı ödülü sahibini bulacak. Ayrıca gelecek vaad eden proje ödülü de bu zirvede yer alacak.
Katılacak tüm bloggerlara şimdiden başarılar diliyorum. Tabii herkes kendini düşünür, ben kazanayım ister ama, şans bu. Herkesin hakkında hayırlısı olsun inşallah. Hak eden kazansın.
Zirve hakkında sosyal medya hesaplarından ve twitter üzerinden #bilisiminkalbinde , #ABZ2016 hashtaglarını takip edebilirsiniz.