Evet değerli ziyaretçilerim Takip Ettiğim Blog Yazarları serisine kaldığım yerden devam ediyorum. Onun için bu yazı biraz daha geçikmiş oldu. Neyse ben fazla uzatmadan direk konuya gireyim isterseniz. Bu yazımda biraz daha yeni takip ettiğim blog yazarlarını ve bir önce ki yazılarıma yorum yapan blog yazarlarını ön plana alacağım. Eskiler gücenmeyin kırılmayın, herkesi elimden geldiği kadarıyla unutmadığım sürece paylaşacağım.

Emre Yıldırım: Tam hatırlamıyorum ama galiba kendisiyle sosyal medyadan tanışmıştık. Kendisi genelde blog ve kişisel üzerine yazı yazmaktadır. Yorum yapmasam da takip ettiğim bir blog yazarıdır. Kocaeli Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği okumaktadır. Takip etmenizi öneririm.

Semih Keçecioğlu: Kendisi bir blog yazıma yorum yapmıştı. Ondan sonra takip etmeye başladım. Kendisi kişisel blog yazarıdır. Blog’unda android, blogger ve dizi-film kategorileri içerir. İmam hatip lisesi öğrencisidir. Her ne kadar  yaşça küçük olsa bile benim gözümde gerçekten iyi bir blog yazarıdır. Takip etmenizi öneririm.

Serdar Yazıyor: Serdar abi benden 12 yaş büyük olsa da mizahçı bir insandır. Nede olsa Beşikaş’ın, çarşı’nın çocuğudur. Ayrıca karate de Türkiye şampiyonasında 4.lük derecesi vardır. Herkes ayağını denk alsın ona göre. Serdar abide gerçekten iyi blog yazarıdır. Takip etmenizi öneririm.

Gürkan Özgür: Kendisiyle yaklaşık 3 yıldır falan tanışıyoruz. Kardeşim gibidir. Kişisel blog yazarıdır. Bir çok kez blog açıp kapatmıştır. Tübitak’dan bir çok birinciliği ve ödülü mevcuttur. Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde Biyomedikal Cihaz Teknolojisi okumaktadır. Takip etmenizi öneririm.

İlknur Güllü: Namı diğer hikaye kalpli kadın olarak bilinir. Blogunda kendi hikayelerini yazmaktadır. Telif haklarını alıyor. Keşke herkes blog yazılarının telifini alsa ne güzel olur. Fazla takip edemeyip, yorum yapamasam da sizin de takip etmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Ayşe Yıldırım: Kendisini blog sözlük sayesinde tanıdığım, blog yazarıdır. İlk davet kodu (vayt moka) ile üye olmuştur. Sözlükte bir günü boş geçirmiyor maşallah. Blogunda dizi-film, müzik, teknoloji, eğlence kategorileri içerir. Takip etmenizi öneririm.