Selam ben geldim. Zaten hiç bir yere gitmemiştim ki. İş yoğunluğundan vakit bulup bir şeyler yazamıyordum. Aslında yazmak isteyip de yazmadığım zamanlarda oldu. Ama bu yazıyı mutlaka yazam gerekiyordu. Çünkü yine büyük bir organizasyon vardı. 4. Akdeniz Bilişim Zirvesi geliyordu. Eee bunu yazmazsam Emrah hoca darılırdı, oğlum niye blog yazmıyorsun diye topuğumdan vururdu beni. Piksel Akademi bu sene ki etkinliği yine Allah-u Ekber Dağlarına taşımış. Diyecek söz yok.

4 Akdeniz Bilişim Zirvesi, bu yıl 8 Aralık 2018 tarihinde Mektebim Okulları ana sponsorluğunda Mimar Sinan Kongre Merkezinde düzenlenecek. Etkinlikte, uluslararası ve ulusal marka isimler ile “Yapay Zeka, İnsansı Robotlar, Algı Yönetimi, Girişimcilik, Siber Güvenlik, Dijital Para ve Dijital Pazarlama” üzerine konuşulacak.

Bu sene zirveye gidebilir miyim gidemez miyim orası meçhul. İlk 3 zirveye gitme şansını yakalamıştım. Bu zirve de şartlar neyi gösterir bilmiyorum. Ama aldığım istihbaratlara göre benim yerim vip bölümünden rezerve edilmiş. Ne kadar doğru ne kadar yanlış orasını bilmiyorum. Ama eğer gidersem vip koltuğum olmazsa çok üzülürüm. Artık zirve görevlileri bir güzellik yapar. Şimdiden duyuruyorum. Yoksa külahları değişiriz 🙂

Bilişim uzmanları, akademisyenler ve öğrencilerden oluşan +2500 kişilik bir katılımcı profili ile bölgedeki en büyük etkinlik olma özelliği taşıyor. Teknoloji ve bilişimde farkındalık mottosuyla yola çıkan Piksel Akademi, etkinliği konferans havasından çıkarıp bir bilişim festivaline dönüştürmeyi hedefliyor.

Geçen sene ne olmuş ne bitmiş dilerseniz YouTube hesabımdan tüm zirve kayıtlarını izleyebilirsiniz. Eğer bu zirveye gitme imkanı bulursam yine bol bol video çekip atacağım. Beklemede kalın.

Siz de bu seneki Akdeniz Bilişim Zirvesinde yer almak istiyorsanız Eventbrite üzerinden ücretsiz bir şekilde kayıt oluşturabilirsiniz. Elinizi çabuk tutun zira yer kalmayabilir. Biletler hunharca tükeniyor valla.

Daha detaylı bilgi için akdenizbilisimzirvesi.com adresine göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarından da katılımcıları takip edebilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/akdenizbilisimzirvesi

Twitter: https://twitter.com/ABZirvesi

Instagram: https://www.instagram.com/bilisimzirvesi/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCpnjc0xPfJmx_hYqfzWeBtQ