Bugün güne Halit kardeşimin “sevim koş koş” mesajı ile uyandım. Tabii sürekli her Beşiktaş maçından sonra paylaştığım için akıllarda kalıyor. Sonrasın da twitter’dan bir bildirim geldi. Tabii ki bu Halit’den gelmişti. 

Akdeniz Bilişim Zirvesinin hazırlamış olduğu En İyi Genç Bilişimci Blogu’nu seçiyoruz yarışmasında ismimin yer aldığını gördüm. Gerçekten çok mutlu oldum. Ben konferans da kura ile seçilecek diye düşünürken, haberim olmadan, başvuru yapmadığım halde ankette ismim geçiyordu. Demek ki beni de uygun görüp eklediler diye düşündüm.

Blog yazarlığını 6 yıldır (30 Kasım da 6cı yılıma giriyorum) yapmamda bir çok başarı yakaladım. Bir çok etkinliklere, konferanslara katıldım. Adımı duyurdum. Elimden geldiğince sayısız insanlara yardım ettim ve hala ediyorum. Ama her şeyden önce en büyük başarı bence budur diye düşünüyorum. Liste de isimlerimizin olması bence ekstra bir başarı. Şunu anlıyorum ki işimi gerçekten iyi yapıyorum. Her blog yazarı gibi bende kazanmayı istiyorum. Fakat kazanamasam da hiç sorun değil. Çünkü orada bulunmak, o liste de adımın geçmesi ödül gibi bir şey aslında.

Kaybedersem de hiç üzülmeyeceğim. Çünkü katılan adayların hepsini tanıyorum, hepsi iyi bir blog yazarı. Sonuç olarak kim kazanırsa kazansın ödül Aksaray’a gelecek. Katılan diğer blog yazarları adaylarına başarılar diliyorum. Ayrıca Emrah Kozan hocama teşekkürü bir borç bilirim. İyi ki varsın Emrah hocam.

Peki nasıl oy kullanacağım ?

  • Arkadaşlar linke tıklayarak anket formunu açıyorsunuz: https://goo.gl/forms/oafAin637RIqdzm42
  • Sonrasın da üst kısma mail adresinizi giriyorsunuz.
  • Listede 3cü sırada benim blogum mevcut, ama gönlünüz hangi blog yazarına oy vermek istiyorsa ona verin.
  • Gönder tuşuna bastıktan sonra oyunuz onaylanmış oluyor.
  • Eğer takip ettiğiniz bir çok blog yazarı varsa geri dönerek o blog yazarına oy verebilirsiniz.