Diğer Yazılar

Kombi Klima Servis Rehberi

Serviste.com, adını duyurmak için hazırlanıyor. Yaklaşık 4 aydır faaliyette olan klima kombi ürünlerinin başını çektiği rehberlik servisi karşınıza daha sık çıkmaya hazırlanıyor. Bünyesinde Samsung, Arçelik, Siemens, Beko, Altus, Bosch markalarını barındırıyor. Hizmetlerine çeşitli markaları da ekleyecekleri söylentiler arasında tazeliğini koruyor. Özellikle klima ve kombi ürünlerinde uygulamış oldukları farklı metotlarca müşterilerin odağı haline gelmiş bulunmakta. Serviste.com her platforma sahip yegane kuruluşlardan birisi.

Sosyal imlemelere sahip, elektronik posta atarak aktif bir şekilde cevap alabileceğiniz bir site. Bozulan, değişmesi gereken ya da küçük sorunlarınız dahilinde rahatlıkla ulaşılan ve çözüm alınan bir site olması dikkatleri artı puan şeklinde üzerine çekiyor. Kalite, başarı kavramlarının somut bir izlenim buluyor olması müşteri çerçevesinde merak uyandıran bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor.

Klima ve kombi hizmetleriyle sınırlı kalmayan site, sizlere çabuk bozulan elektrikli ev aletlerincede hizmet sağlamakta. Ayrıca beyaz eşya çeşitliliğini rahat bir şekilde hallettiklerini söylemek gerekiyor. Başarıyı teknisyen ekibine adayan nadide şirketlerin başında gelmesi, müşterilere olumlu hizmet çerçevesinde yansıyor. İşini hakkıyla yapan ve kaliteden ödün vermemeyi ilke edinmiş site ve çalışanları, özverili çalışmalarının meyvelerini topluyor.

Dünya markalarını bünyesinde barındıran ve Türkiye’nin her yerine hizmet sağlamayı amaçlayan bu oluşum, köy ve bucaklara kadar gitmenin hesaplarını yapıyor. Serviste.com, sürekli gelişen ve değişen bir argümanla karşınıza çıkıyor. Müşteri memnuniyetinin hat safhada olduğu, mağduriyetin en aza indirildiği mantık ile hareket ediyor.

Serviste.com, adına yakışır klima kombi servisiyle yola çıkmakta. Hızlı bir büyümenin eşiğiyle müşteri portföyüne dürüst, ilkeli ve güvenilir hizmetin kapılarını aralıyor. Rehberlik hizmeti vermeyi hedefleyen site, ilerleyen zamanlarda farklı yenilikleri müşterilerine sunacak gibi duruyor. Serviste.com adını zamanla daha çok duyacağımızı da eklemeyi ihmal etmiyorlar. Siteye erişim sağlamak istiyorsanız giriş için tıklayabilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Aksaray Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunuyum. Şu anda Getir'de Depo Sorumlusu olarak çalışmaktayım.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Ahmet Şen  -  22 Ocak 2023 / 07:13

Sayenizde istediğim servislere buradan ulaşabildim. Hızlı sorunsuz bir şekilde çözüm sağladılar.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok

close