Yıllar yıllar önce başladım yazı yazmaya. Blogu açtığımdan beri hep yazmayı, insanlara faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. Blogumu, blog yazarlarını, yeni insanları tanımayı seviyorum. Yazmayı, paylaşmayı, okumayı, tartışmayı, yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum. Gece demeden gündüz demedim blog yazdım. Bir çok blog yazarına yardımcı oldum. Çoğu yazılarımı çaldılar kendi yazıları gibi paylaştılar bir şey demedim. 

Yeni projeler yapmak istedim, yaptım da ama arkamdan atıp tuttular, kötülediler. Ben bir şey demedim yazımı yazmaya devam ettim. 2017 yılında gönlü güzel ağabeyler, kardeşler, ablalar tanımış olmak bana ayrı bir mutluluk veriyor. İyi ki böylesine güzel insanların güzel blogları var.

Tabii ki bu süre zarfında kötü şeyler de yaşadım. Psikolojim bozuldu, hastalığım ilerledi. Ama hiç bir zaman pes etmedim. Sevdiğim işleri yapıp mutlu olmaya çalıştım. Lafı daha fazla uzatmayacağım. Her hangi bir şekilde bunca zaman zarfında birini kırıp, incitip, canını yakacak şey yaptıysam ve ya söylediysem ne olur kusura bakmayın çok özür dilerim.

Hatalı cümlelerim, kelimelerim illa ki olmuştur, sürç-i lisan ettiysem affola. Eyvallah