Instagram’dan Bir Yenilik Daha

Dünyada 400 milyondan fazla kişinin kullandığı en popüler sosyal medya uygulamalarından olan Instagram, uzun süredir kullanıcıların beklediği yeni özelliğine kavuştu. Yeni özellik, birden fazla Instagram hesabı olan kullanıcıların hesapları arasında çıkış yapmadan geçiş yapmalarına imkan tanıyor.Instagram'dan Bir Yenilik Daha1

Instagram kullanıcıları, da ha önce hesaplar arasında geçiş yapmak istediklerinde bir hesaptan çıkış yapmak, ardından da diğer hesap bilgileri ile yeniden giriş yapıyorlardı. Gelen yeni özellikle uygulamadan çıkış yapmadan hesaplar arasında geçiş yapılabilecek. Instagram’da ki bu yeni özellik, hem Android hem de İOS uygulamalarında güncellemeyle birlikte aktif olacak.

Şirketten yapılan açıklamada bu yeni özellikle, bireysel kullanıcıların veya şirketlerin, en fazla 5 hesabı aynı anda kullanabilecekleri duyuruldu. Uygulamadaki yenilikler için dün itibariyle güncellemelerin yayınlandığı belirtildi.

Bireysel Instagram kullanıcılarının büyük kısmının genelde tek hesabı bulunuyor. Ancak şirketlerin veya marka pazarlar firmalarının, çok sayıda hesap kullandığı biliniyor.

Ayrıca Instagram dizi izleme konseptine bir şans vermek istiyor. 15 saniye sürecek diziler 28 bölümden oluşacak. Platform bu bağlamda Anthony Wilcox tarafından yönetilen Shield 5 adlı ilk orijinal video dizisini yayınlamaya hazırlanıyor.
Instagram'dan Bir Yenilik DahaDizide, aynı zamanda korumalık görevi yapan ve kendisine bir elmas soygununa karıştığı gerekçesiyle komplo kurulan kaçak bir sürücünün öyküsü anlatılıyor.
Instagram’ın sunduğu 15 saniyelik video formatı yüzünden diziyi bir defada izleyemeyeceğiniz malum. İlk bölümü 2 Şubat’ta yayınlanan dizi bütün bir aya yayılacak biçimde 28 bölümden oluşacak. Toplamda 7 dakikalık bir uzunluğa sahip olacak olan diziler oldukça sürükleyici olacak. Instagram’ın böyle hamlelerle kullanıcılarını platforma daha çok bağlamanın yollarını arıyor. Orijinal bir hikayenin de kullanıcıları çekmenin en etkili yollardan biri olduğu kesin.

Written by

304   Posts

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencisi bir blog yazarı. Aynı zamanda da ETİGET - LGDestek - HuaweiAksesuar da E-Ticaret Mağaza Yöneticiliği yapmaktayım.
View All Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir