Merhaba arkadaşlar, bir seri yazı ile daha karşınızdayım. Beni özlemişsinizdir diye düşünüyorum fakat nerede o günler. Şu çocuk blog yazmayı bıraksa da bizde keyfimize baksak diyorsunuzdur. Ama sizin keyfinizi her daim bozacağım, çünkü blog yazmaktan yılmayacağım. (Mutluluktan ne dediğimi şaşırdım 🙂 Sizleri seviyorum)

2 hafta önce fitness’a başladım. Artık yaz yaklaşıyordu, fit olmanın vakti gelmişti. (Sen kimsin ki fit olacan olum) Her gün düzenli şekilde 30 dakika ile 1 saat arası (cardio) yürüyüş ve koşu yapıyorum. Bende göbek baya bir olduğu için mekik setini bir tık fazla tutuyorum. Temel antrenman bittikten sonra göğüs, pazu (kol kası) ve bacak çalışıyorum. Yaklaşık 4 saat antrenman yapıyorum. Biraz zorluyor ama ne yapalım, sağlık için spor şart.

Şunu da altını çizerek belirteyim. “Hiç bir şekilde, protein, karbonhidrat tozu ve buna benzer haplar asla ve asla kullanmıyorum. Antrenörüm gel başlayayım bir şey olmaz vb gibisinden bir şey asla söylemedi. Doktoruma danışmamı ve onun onay raporunu istedi.

Bir proje üzerinde çalışıyordum fakat, aynı projeyi tanıdığım bir başkası yaptığı için maalesef hayallerim çöp oldu. Microsoft – Açık Akademi‘den ders almaya başladım. Daha doğrusu orada ki ders videolarını izleyerek kendime bir şeyler katabileceğimi düşünüyordum ve kattım da. Projemi gerçekleştiremedim ama kendime yeni bir portfolio sitesi yapma kararı aldım. Daha önceden yapmış olduğum grafik ve web tasarım örneklerimi oraya koymayı düşünüyorum. Umarım bunu gerçekleştirebilirim.

Ve hala işsizim. Ne yazık ki iş bulamadım. Başvurduğum yerler ne olumlu ne olumsuz hiç bir şekilde dönüş yapmadı. Geçen gün MNG Kargo’ya başvurdum. Eğer orası da dönüş yapmazsa, artık her hangi bir işe girip ekmeğimi kazanmaya başlayacağım.

Sürç-i lisan ettiysem affola, eyvallah.