Nik Collection Ücretsiz Kullanın

Teknoloji devi Google beklenmedik bir harekete geçti. Google fotoğraf düzenleme aracı olan Nik Collection eklentisini ücretsiz hale getirdi. Daha önce 150 dolara satılan Nik Collection’ın aslında bu fiyatın oldukça altında olduğunu belirtti. 

Bu konu hakkında duyuru yapan Google mobil için Google Photos ve Snaspseed’in de dahil olduğu bir gelişmiş fotoğraf düzenleme araçlarına uzun vadeli yatırımları Nik Collection masaüstü windows ve mac için ücretsiz hale getirdi. Bu uygulamada yedi adet eklenti olan Google Nik Collection’ın en iyi eklentisi yarattığı güçlü ve etkili retro efektlerle bilinen Efex Pro’dur.

Bununla birlikte koleksiyonda yer alan diğer eklentiler ise şöyle:

Colour Efex Pro, HDR Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, Dfine ve Sharpener Pro.Google ayrıca Nik Collection’ı 2016 içerisinde daha önce parayla satın alanlara da geri ödeme yapılacağını duyurdu.

Yalçın Güler
Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek, Huawei Aksesuar ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmaktayım.
Yorum Yapmayı İhmal Etme