Spora başladığımı doğum günü blog yazımda dile getirmiştim. Ama detaylı anlatmamıştım. Mahmut Gökkaya‘nın (namı diğer Body Mahmut) Arena Spor Kulübün’de spora 6 kişi başlamıştık. Sonra ki günlerde sınıftan bir kaç arkadaş daha yazıldı. Herhalde 10 kişi olmuşuzdur. İlk yazıldığımız zamanlar hep birlikte gidip, birlikte çıkıyorduk. Gün geçtikçe aralarda kopmalar oldu. Kimi öğlen gitti, kimi akşam gitti, kimi gece gitti. Zaten bende birlikte gitme hareket etme taraftarı değilimdir. Tek olunca daha da rahat oluyorum ve huzurlu oluyorum. Takıyorum kulaklığımı rahatça sporumu yapıyorum.

İlk zamalarda 2 günde 1 gidiyordum. Ama hafta arttıkça her gün gitmeye başladım. Her gün spor yapmak iyi bir şey değil, yarar yerine daha çok zararı olur insana. Onun için bir gün normal antreman yapıyorum, diğer gün sadece koşu yapıyorum. İlk başladığım zaman 69 kiloydum. 2 hafta geçmesine rağmen hiç bir şekilde kilo veremedim aksine 3-4 kilo aldım. Orada ki fitness hocasıyla konuştuğumda koşuyu biraz daha arttırmamı söyledi. Çünkü o göbeği eritmem şart. Yaz geliyor, mazallah kızlar felan beğenmez öyle değil mi 🙂 .

Çok fazla yemek yediğim içinde kaynaklanıyor. Onun için beslenme programı aldım. 2 gündür kullanıyorum. Bakalım devamını getirebilecek miyim. Yaza fit girebilecek miyim merak konusu.