Yine Mi Vizeler

Aylar sonra yokluğuna alışmışken bir den karşımıza çıkan vizeler neden bize sevgilisinden ayrılmış aylar, yıllar sonra tekrar karşısına çıkıp “sensiz olmuyor” der gibi bir halin var. Neden biz öğrencileri geç saatlere kadar hatta sabahlara kadar uykusuz bir şekilde çaresiz, perişan bırakıyorsun. Bize de yazık değil mi ? Herkes kasım da AŞK başkadır der ama bilmezler ki kasımda vizeler bir hastalıktır. Vize döneminde illa buluşalım diyen vizeler bitince de ortalıktan kaybolan arkadaş, arkadaşlarım 😉

Çoğu üniversitelerin vizeleri bitti millet memleketine gitti ama sağ olsun bizim üniversite’nin vizeleri yeni başladı. Vize demek, uykusuzluk demek, vize demek çay kahve demek, vize demek kanka sende şu dersin notu var mı demek, vize demek sabahlamak demek, vize demek asabi olma demek, vize demek, hüzün demek… Umarım herkesin vizesi güzel geçmiştir. Emeğinizin karşılığını almışsınızdır.

Kendimden söz etmeye gerek duymuyorum, üniversite okuyanlar benim durumumu anlamıştır.

Yalçın Güler
Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat’da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek, Huawei Aksesuar ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmaktayım.
Yorum Yapmayı İhmal Etme