Dün gece vizeye çalışırken facebook dan bildirim geldi. Bir baktım ki eski yıllarda paylaştığım şeylerin bildirimiymiş. Merak ettim bir bakayım dedim her zaman olduğu gibi yine BEŞİKTAŞ’la ilgili paylaşımlarım vardı. Sayfanın sonuna doğru indiğim de ise bir an duraksadım ve duygulandım. Çünkü blogumu açalı tamı tamına 5 yıl olmuştu. Bu blog hayatına adım atmamda bana ilk destek çıkan Müjdat Sayar abimdir. Kendisinin hakkını ödeyemem, hayatımda hep böyle insanlar olur inşallah.

Yoğurdu iyi tuttur malısın ki, sonunda kaymağını yiyebilesin.
Müjdat Sayar

Müjdat ağabeyimin bu sözü bana çok şey kazandırdı, kazandırmaya da devam ediyor. Daha yazacağım çok şey var ama kısa tutacağım.

Müjdat ağabeyim den sonra bana en çok yardımı olan bir diğer insan ise Çağrı Akol ağabeyim namı diğer Çekingen Blog ve sevgili eşi Ayşegül Akol namı diğer Beşparasız Blog ablamdır. Bu iki güzel insanın da hakkını ödeyemem. Bana blog konusunda bir çok yardımları oldu, özellikle son  zamanlarda daha da başka konularda yardımcı oldular. Allah binlerce kez razı olsun.

Son zamanlar da ise beni beğenerek takip eden destek veren Sayın: Mansur İşçel hocama binlerce kez teşekkür ediyorum. Kimsenin yapmayacağı bir teklifi bana yapmıştı Mansur hoca, o an çok duygulanmıştım, bir yerlere gelebilmişim dedim.

Bu zamana kadar bir çok iş yaptım. Bir çok insanlarla tanıştım. Hepsiyle samimi oldum. Bir çok kişiye yardımcı oldum. Gece demedim gündüz demedim blog yazdım. Çoğu yazılarımı çaldılar kendi yazılarıymış gibi paylaştılar bir şey demedim. Arkamdan atıp tuttular bir şey demedim. Senin işin gücün okulun yok mu dediler azarladılar bir şey demedim. Blogumu yazmaya devam ettim ve dedim ki

Küçük Bir Mutluluk

Herkes bu slogan la dalga geçiyor ama bilmiyorlar ki altında bir çok şey var. Varsın bilmesinler. Beni bilenler zaten iyi bilir iyi tanır. Şimdi tek tek isim vermeye kalksam 1 hafta mı alır. Ne olur kimse gücenmesin gocunmasın. Her hangi bir şekilde bunca zaman zarfında birini kırıp, incitip, canını yakacak şey yaptıysam ve ya söylediysem ne olur kusura bakmayın çok özür dilerim. Hepinizi seviyorum. Nice Küçük Bir Mutluluk’lu yıllara.